Sağlam’dan daha üstün

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, Serdar Aziz'in düğün töreninde önemli açıklamada bulundu. Şankaya, Şenol Güneş'in, bir türlü yıldızının barışmadığı Ertuğrul Sağlam'dan daha üstün bir hoca olduğunu söyledi. Şankaya, öncelikle Serdar Aziz'in mutlu günüyle alakalı konuşarak, “Serdar bizim elimizde büyüdü. Allah bu çifte mutluluklar verir inşallah. Benim gibi uzun yıllar evli kalıp yarım asrı devirirler” dedi.

Kadir Şankaya daha sonra Bursaspor'un yeni teknik direktörü Şenol Güneş'le ilgili açıklamalarda bulundu. Şankaya, “Şenol Güneş Bursaspor için çok güzel bir isim oldu. Bir defa titri olan bir antrenör. Yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Bana sorarsanız Ertuğrul Sağlam'ın da üstünde bir teknik adam” ifadelerini kullanarak yine Sağlam'a gönderme yaptı. Kadir Şankaya, Ertuğrul Sağlam'ın Bursaspor'u çalıştırdığı dönemde yaptığı transferleri de eleştirmesiyle dikkat çekmişti.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu