Sağlam’a eski oyuncusundan sert sözler!

Ertuğrul Sağlam'a istifa seslerinin yankıları devam ediyor. Bu kez Bursaspor'un eski futbolcularından İbrahim Kaş sert ifadeler kullandı.

 

Bursaspor'un Spor Toto Süper Lig'de Eskişehirspor'u 2-0 yendiği maçın son bölümlerinde tribünlerden yükselen "istifa" tezahüratlarına üzülen Ertuğrul Sağlam, yedek kulübesinde göz yaşlarını tutamamıştı. Bu durum spor dünyasında çok konuşuldu.

 

Atakan Kurt, Lig Radyo'da Ertuğrul Sağlam hakkında açıklamalarda bulundu. Ayrıca Atakan Kurt dün akşam sosyal medya hesabı facebook'tan Ertuğrul Sağlam ile ilgili bir paylaşım yaptı. Paylaşımın altına futbolcu İbrahim Kaş'ın da yorum yapması dikkat çekti. İbrahim Kaş , Ertuğrul Sağlam hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

 

Atakan Kurt ise futbolcu olan Erkan'ın bu yorumuna bu düşüncelerini dile getirerek bu şekilde paylaştı. 'İbrahim Kaş: 'Facebook sayfama' Ertuğrul Sağlam ile ilgili zehir zemberek açıklamalar yazmış. Gerçekten üzüldüm.

 

 

İbrahim Kaş'ın Bursaspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam hakkında Atakan Kurt'un gönderisinin altına yazmış olduğu o zehir zemberek yorum…

 

 

İbrahim Kaş'ın yazmış olduğu bu yoruma sosyal medyada taraftarlardan büyük tepkiler gelince, kısa süre sonra yorumunu kaldırdı.

 

Akşam

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu