Sağlam ”Sindirildik!”

İlk yarı ortaya bir şey koyamadık. İyi kapandık. Aslında pozisyon vermeden ikinci yarıyı tamamladık. Oyun beraberliğe gelince iyi ataklarımız oldu ama sonunu getiremedik. İki uzun oyuncu ile oynamaya çalıştık. İkinci yarıdaki oyunumuz ile puan almayı da hakettik. Bir çok oyuncumuz değişti. Bir süreç yaşıyoruz. İlk defa bu hafta tam kadro idman yaptık. Ben inanıyorum ki oyuncularımız çok iyi futbolculardan kurulu, kendimizi daha iyi tanıdıkça daha iyi işler yapacağız. 

 

Kendimiz hırpalayıp moral olarak kırmanın bir anlamı yok. Hakemler bazı konularda belirli takımlara hoşgörülü yaklaşıyor. Sonra bunu cezasını Avrupa'da çekiyoruz. Hakemler aslında samimi olabilseler Avrupa'daki meslekdaşları gibi hiç bir sorun yaşanmayacak. Türk futbolunun sıkınısı budur. 

 

Beraberlikten sonra oyuncularımız sarı kart gördü. Oyuncularımız burada sindirildi. Oyunun durması, sakatlıklar, kramplar nedeniyle oldu. İkinci golü yediğimiz anlarda iyi oynuyorduk. O golü yemesek daha sonuç daha farklı olabillirdi. Şimdi buradan malesef puansız dönüyoruz. 

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu