Sağlam peşini bırakmıyor

Bursaspor'un teknik patronu, İskoç futbolcuyu kadrosunda görmek için yönetime ‘kesenin ağzını açın’ mesajı gönderdi. Rangers menajeri Mccoist ise deneyimli krampon için katı tutumunu sürdürüyor.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Steven Whittaker'ın peşini bırakmaya niyetli değil. Rangers menajeri Allan McCoist'in kulübün resmi internet sitesinden yaptığı 'satmayacağız' yönündeki açıklamasına karşın Yeşil Beyazlılar Sağlam'ın ısrarı üzerine girişimlerini sürdürüyor. İskoç futbolcunun menajerini ikna eden Bursaspor, Rangers'ın kapısını bu kez farklı bir teklifle çalmaya hazırlanıyor. The Sun Gazetesi'nin haberine göre Yeşil Beyazlı yönetim teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği futbolcu için fiyat artırımına gitti.  

KADROMDA OLMALI

Dün yayınlanan haberde Whittaker'la ilgili "Bursaspor'un ısrarı bitmiyor" ifadesine yer verilirken Kenny Miller'ın ardından golcü futbolcunun eski takım arkadaşının da Türkiye'ye gitme ihtimalinin bulunduğu yazıldı. Yeşil Beyazlı Yönetim konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmaktan kaçınırken edinilen bilgiler Sağlam'ın "Kadromda olmalı" dediği 26 yaşındaki Steven Whittaker'la birkaç gün içinde sözleşme imzalama aşamasına gelinebileceği yönünde. Bursaspor, bu transferi gerçekleştirerek Türkiye'ye dönmek istemeyen Kenny Miller'ın eşinin de Whittaker'ın eşiyle oluşturacağı arkadaşlık ortamını sağlamayı hedefliyor.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu