Sağlam pas istiyor

İdmanların içinde oyuncularını uyaran Sağlam pas konusuna dikkat çekiyor. Hızlı pas yapılmasını isteyen genç hoca zaman zaman oyunun içine dahil oluyor.

 

17 Ekim Cumartesi günü Antalyaspor'la karşılaşacak olan Bursaspor, bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Dünü çift çalışmayla geçiren yeşil beyazlılar sabah idmanında ilk bölümde kondisyon ardından taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü. Sağ kasık adalesinde ağrıları bulunan Dany Nounkeu takımdan ayrı düz koşu yaptı.

PRAG YOLCULARI

Teknik Direktör Sağlam'ın çalışma sırasında oyuncuları sık sık ikaz ettiği gözlendi. Özellikle orta saha oyuncularından pas yapılmasını isteyen deneyim teknik adamın Filipe Josue ile özel olarak ilgilenmesi dikkatlerden kaçmadı. Yeşil beyazlılar, akşam idmanında da taktik üzerinde durdu. Bu arada dün Milli maç için Prag'a giden Başkan Recep Bölükbaşı'nın ardından bugünde Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam Çek Cumhuriyetine yola çıkacak. 

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu