Sağlam düşünceli

Başarılı çalıştırıcının durgun tavırları dikkat çekiyor.  

Bursaspor Teknik Direktörü, 2 hazırlık maçında takımın istenen performansa ulaşamaması, sağ bek ve orta sahada yaşanan sorunlar ve son olarak Miller krizinin patlak vermesiyle huzursuz günler yaşıyor.

Avusturya kampında oynanan ilk iki hazırlık maçında alınan kötü sonuçlar teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ı düşünceye itti. Genç çalıştırıcının kros çalışması sırasında durgun ve düşünceli hali gözlerden kaçmadı. İstediği transferlerde ilk isimler yerine alternatifler üzerinde yoğunlaşılması ve orta saha ile sağbek krizi yaklaşan UEFA Avrupa Ligi ön eleme maçı öncesi Sağlam’ı sıkıntıya soktu. Oyuncularıyla çalışmalar boyunca yakından ilgilenen başarılı teknik adam kamp bitmeden transfere son şeklinin verilmesini istiyor. BOBO VE ALTIDORE

Bu gelişmelerin üzerine Miller’ın gitmek istediği yönünde çıkan haberler de başarılı çalıştırıcıyı düşündüren bir diğer durum…  Olası bir durumda alternatifleri düşünen Ertuğrul Sağlam’ın, hem Türkiye’yi tanıyan hem de performans olarak takıma katkı sağlayabilecek futbolcuların üzerinde durduğu öğrenildi. Yeşil Beyazlı yönetimin, Sağlam'ın raporu doğrultusunda Bobo ve geçtiğimiz sezon Bursaspor'a kiralık olarak alınan Altidore ile görüştüğü ve bu iki futbolcu arasında tercih yapılacağı gelen haberler arasında.  

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu