Sağlam da artık pes etti

Bursaspor’da Ertuğrul Sağlam ile Kenny Miller arasındaki huzursuzluk artık gün yüzüne çıkmaya başladı. Genç teknik adam, son yaşananların ardından tecrübeli futbolcuyu adeta görmezlikten geliyor.

Kenny Miller’ın transferinin gerçekleştiği günlerde yüzünden tebessüm eksik olmayan ve İskoç golcüye özel ilgi gösteren teknik direktör Ertuğrul Sağlam, yaşanan son olayların ardından tecrübeli golcüsünü adeta sildi. Miller’ın isteksiz halini artık görmezden gelen Ertuğrul Sağlam golcü futbolcuyla adeta arasına duvar ördü.

TELEFON YİNE ELİNDE

Dünkü çalışmadaki görüntü ise her şeyi özetler gibiydi. İskoç golcünün yerine alternatif oyuncuları aramaya başlayan ve disiplinden hiçbir zaman taviz vermeyen Ertuğrul Sağlam, Miller’ın telefonunu elinden düşürmemesini bile umursamaz duruma geldi. Antrenmanın sonunda asistan Gerçek Yeşilata ile bir araya gelen Miller yine ilk olarak telefonuna sarıldı.

İskoç golcü Kenny Miller’ı görenlerin aklına hemen telefon geliyor. Tecrübeli futbolcu huzursuz ve isteksiz görüntüsüyle bir an önce İskoçya’ya dönmenin planlarını yapıyor

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu