Sağ kanada ilaç olur!

Cenk Ahmet Kılıç 1987 İzmir doğumlu, futbola 1999 yılında Galatasaray kulübünün altyapısında başladı. Sırasıyla Beykozspor, Beylerbeyi, Altay takımlarında futbol oynadı.

 

2006 yılında Galatasaray'ın pilot takımı Beylerbeyi takımında oynarken farkedilen kısa çabuk sprinter oyuncu sağ önde sürati ile kulvarında oldukça etkili oluyor.   Sağ kenarda topu taşıması ve yaptığı isabetli ortalarla birlikte oynadığı santrforları oldukça iyi besleyen bu futbolcu 3 yıldır Ptt 1.ligde top koşturuyor.   2012-13 sezonunda Rizespor'un başarısında epey katkısı olduğunu vurgulamak gerekiyor.   İSTATİSTİKLERİ   Ptt 1.ligde 100 maç 2.ligde 31 maç 3.ligde 41 maç oynadı   4 kez A2 milli takımda görev alan bu yetenekli futbolcunun süper ligde çok rahat oynayabileceğini düşünüyoruz.   Babası da eski bir futbolcu olan Cenk Ahmet Kılıç bu formunu sürdürürse kısa süre içinde süper lig takımlarından birine transfer olacağına inanıyoruz.   2 yıldır sağ kanat sıkıntısı çeken teknik heyetimiz, bu oyuncuyu izleyerek devre arasında Bursaspor'umuza kazandırabilirler.     PTT 1. Ligte dikkat çeken diğer futbolcular   Adanaspor'lu Mbilla (Forvet) Bucaspor'lu Ömer Kahveci (Kaleci) Karşıyaka'lı Necati Yılmaz (Kaleci)       Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu