Sadece Yeşil Koltuk İstiyoruz…

Bursaspor'un yeni stadı olacak Timsah Arena'da, proje resimlerinde görülen dalgalı yeşil-beyaz ve koltukları,Taraftarlarlar beğenmedi.Sosyal paylaşım sitelerinde ve taraftar platformlarında yapılan tartışmalarda stadyum koltuklarının sadece yeşil olmasının istenildiği dikkat çekti.

 

 

 

Proje'deki Koltuk Düzeni:

 

 

Yem yeşil olsun!

Bursasporlu taraftarlar bu konuda görüş birliğine varırken,Avrupa'daki ve Dünyadaki önemli stadyumlara baktığımızda hepsinin  tek renk olduğunu görüyoruz.Santiago Barnebau,  Stamford Bridge, Anfield Road,Old Trafford ve Celtic Park gibi Avrupa'daki önemli stadyumları örnek gösterebiliriz.

 

 

Maraton'da BURSASPOR yazısı!

Yine aynı Stadyumları incelersek:Bizim deyimimizle maraton kısmında kulüp isminin yazdığını görürüyoruz.Böylesine güzel bir stadyum yapıyorsak,Daha bitmeden dünya basınına manşet oluyorsa bu stadyum, maliyeti düşük şeylerden kaçınmayarak yapılabilenin en iyisi yapılmalı.Bursa'ya ve Bursaspor'a bu yakışır.Sayın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep ALTEPE'ye Bursaspor taraftarları adına Bursasporluyuz.net olarak iletmek istiyoruz.

 

Şimdi Avrupa'daki örnekleri inceleyelim:

 

Old Trafford:

 

 

 

Celtic park:

 

 

Santiago Bernabeu: 

 

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu