Sadece tek maç!

Yarın oynanacak Akhisarspor maçında görev yapacak hakem Yasin Kol, Bursaspor’un bugüne kadar tek maçını yönetti.

Trabzon bölgesi hakemi, bu sezon ligin ilkyarısında oynanan Ümraniyespor maçında görev yaparken, yeşil beyazlı ekip mücadeleden 2-1 galip ayrılmıştı. Yasin Kol, evsahibi ekibin de bir maçını yönetti. Ege temsilcisi, Yasin Kol’un yönettiği maçta ligin ilk haftasında Adanaspor’u 1-0’la geçmişti.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. hakemler bize karşı hep art niyetli ve mesut mestan hiçbir mçtan sonra çıkıp hakkımızı yeniyor demedi ama bu çakallar her fırsatta bizi doğramya çalışıyorlar .bilsinler ki Bursasporun büyüklüğünün altında her zaman ezilecekler.

  15
  2
 2. Umarım Karagümrük maçında ki gibi kepaze bir hakem yönetimini bir daha yaşamayız. Tamam son yıllarda takım olarak çoğu zaman yetersiz kaldık ama şunu da belirtmek gerekir ki son yıllarda saha içinde hakem kararlarıyla saha dışında tahkim ve pfdk ile adeta lime lime doğrandık. Biraz sesimizin çıkması gerek, biz iyi oynarız kötü oynarız o bizi bağlar ama hakem her zaman tarafsız ve adil olmalıdır. İnşallah bundan sonda daha hakkaniyetli hakemler ile sahaya çıkarız.

 3. Hiçbir hakeme önyargı ile bakmamak gerek amma KAŞARLANMIŞ,EVVELKİ YÖNETİMLERİ İLE NAMI CİHANA NAM SALMIŞ EYYAMCI,TETİ,KÇİ,EFENDİLERİNE ŞİRİN GÖZÜKME SEVDASINDA OLUP ‘HAKEM ,OLDUKLARINI UNUTANLAR VARYA işte onlara ne saygı,ne şahsiyetlerine değer vermemek kendilerinin neden olduğu ve neticelerine katlanmaları gereken tabii sonuçtur.
  K.GÜMRÜK Maçında SELO’nun greko romen tarzı belden sarılıp kündeye getirilmesine,2 yarıda da şut çekmesindeki ayağına müdahaleye penaltı vermeyen bir kişi hakem değil MÜSVEDDESİ olarak tescillenmiştir.

  TF’nin bugünkü FB.Mali durumuyla ilgili kararından sonra tekrar müracaat edilsin ve GASPEDİLEN 3 PUAN İADE EDİLESİN.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu