Sadece Ruhumuz Amatör

Amatör Şubelerden Sorumlu Yöneticimiz Sezer Sezgin Basketbol ve Voleybol takımlarımızı bir an olsun yalnız bırakmıyor. Bu da takımdaşlık ile birlikte camia'nın diğer branşlara verdiği desteğin bir göstergesi

 

Son dönemlerde özellikle taraftarımızın salona alışması ile birlikte müthiş bir uyum yakaladıklarını belirten Sezer Sezgin, Basketbol takımımız beklenenin üzerinde bir performans gösteriyor. İkinci lige adım adım ilerliyoruz. Bursa basketbolunda bazı şeyler değişecek. Bunu çok açık şekilde görebiliyoruz. Sanıyorum hem içeride hem dışarıda seyirci rekoru kırıyoruz. Taraftarımız muhteşem. İtici güç oluyorlar. Herşey çok güzel gidiyor. İnşallah böyle devam eder şeklinde görüşlerini belirtti.

 

Şampiyon Olacağız

 

Voleybol takımımız için görüşlerini belirten Sezgin; sezon başından beri süre gelen başarılı form durumlarının devam edeceğini belirterek  grubunda zirve mücadelesini sürdürürdüklerini ve takımın sezonu şampiyon olarak tamamlayacaklarından  şüpheleri olmadığını belirtti.

 

Bursasporluyuz.net

 

                                                                                                                               

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu