Sadece golü atamadık!..

Sağlam, “İki takımın mücadelesine, ortaya koyduğu futbola baktığımız zaman en azından maçtan beraberlikle ayrılmamız gerekirdi” dedi.

BASİT HATA YAPTIK Bursaspor’un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, düzenlediği basın toplantısında, maça kötü başlamadıklarını ancak kalelerine gelen ilk topun defansın da anlaşmazlığı sonucu kalelerinde golle sonuçlandığını, bu golün de maçı kaybetlerine neden olduğunu söyledi. Kısa bir bocalama dönemi geçirdikten sonra ilk yarının sonlarına doğru oyunun hakimiyetini ele geçirdiklerini, ikinci yarıda da çok farklı bir oyun sergilediklerini dile getiren Sağlam, bu futbolun da kendisini hem Şampiyonlar Ligi’nde ve ligde oynayacakları maçlar açısından umutlandırıdğını kaydetti.

KAZANMAK İSTEDİK Sağlam, oyunun her bölümünde rakibe baskı kurduklarını ve son dakikaya kadar kazanmak için yoğun çaba harcadıklarını anlatarak, “Bir iki hatanın dışında oynanan futboldan memnunum. Futbol adına herşeyi yaptık sadece gol atamadık. Deplasmanda oynamamıza arğmen topla oynama oranında bariz üstünlğümüz vardı. Oyuncularımın mücadele anlayışından ve kazanma azminden, özellikle ikinci yarıdaki futboldan çok memnunum. Bana göre rakip galibiyeti hak etmedi. Glasgow Rangers attı ve yemedi” şeklinde konuştu.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu