Saçımı değiştirmek güzel oldu!

Allano Lima, Alanyaspor maçının ardından beIN Sports'a konuştu. Lima'nın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Uzun süredir aynı saç modelim vardı, onun için değiştirmek istedim. Bence değiştirmek güzel oldu. Değişik saç stillerini deneyen bir insanım. Güzel bir maç oldu. Uzun süredir iyi bir ritmimiz var. Çalışmaya devam etmeliyiz ve rakiplerimize saygı duymalıyız. Umarım galibiyetlerimiz devam eder.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. caddelerde rüzgar tezahürütında ki küfürlü kısım yuzunden ceza alıyoruz .texas hala nıe devam edıyor herkez ıslıkla susturmya calısırken üst kuledeki kişi ısrarla devam ettirmeye çalışıyordu. akıllanmak şart…

  27
  1. @eski texas yorumuna yanıt olarak

   kimse dinlemiyor artık onu dinleyenler 20-25 tane çoluk çocuk…dikkat ederseniz onun başlattığı hiç bir tezahurata hiç bir trübün katılmıyor..

 2. Saçını konuşmak yerine attığın golleri ve asistleri konuşmak isterdik iyi oynuyosun mücadele ediyosun laf yok ama bencilsin son paslarda ve vuruşlarda seçim hatası yapıyosun

  16
 3. sac ı bırak sen oraya bi dana kellesi koy her maç 2 kişinin 3 kişinin arasına girip gereksiz fantaziler deniyorsun burası türkiye bacağı eline verirler bak haberin olsun.

  9
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu