S.Kurtulan:”E-bilet alıyoruz”

Texas tribün lideri Selim Kurtulan,Passolig uygulaması ile boşalan tribünlerde tekrar yerlerini alacaklarını belirterek yaptığı açıklamada:"Takımımızın son zamanlardaki yükselen çıtasına taraftar olarak bizler de taşın altına elimizi koyalım. Fenerbahçe maçında takımı yalnız bırakmayalım. Stadyumu dolduralım. Tribünlerdeki yerimizi alalım. Sevdamız üzerinden rant sağlayan sistemle mücadelemize de her türlü platformda diğer takım taraftarlarıyla koordineli bir şekilde devam edeceğiz. Gerek hukuk yoluyla gerekse pankart ve tezahüratlı protestolarımızla bu yanlış sistem eninde sonunda kaldırılacaktır. Bu vesileyle tüm taraftarlarımızı Fenerbahçe maçına bekliyoruz."dedi.

Passolig satış rakamlarında ise Bursaspor 17.067 satış sayısına ulaşarak 6.sırada yer aldı.

Passolig satış rakamları;

 

TAKIMLAR PASSOLİG Kart Sayısı 1) Galatasaray 105.419 2) Beşiktaş 87.385 3) Trabzonspor 36.579 4) Torku Konyaspor 35.316 5) Balıkesirspor 18.245 6) Bursaspor 17.067 7) Fenerbahçe 16.477

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu