S.A.G.S. Uyarıyor!..

S.A.G.S. grubu, internet sitesinden taraftara şu şekilde seslendi;

 

Bilindiği üzere 20 Ekim 2012 Cumartesi günü Bursaspor’umuz Fenerbahçe ile karşılaşacak. Bu önemli maçtan önce sizlere seslenme gereği duyduk.

 

Fenerbahçe; futbolcusu, başkanı kısacası camiası bu kutsal topraklara ayak bastığından itibaren herkesi dikkatli olmaya davet ediyoruz. Evlerinizin penceresini, dükkânlarınızın kapılarını iyi kapatıp kilitleyin, cüzdanlarınızı, değerli eşyalarınızı yanınızdan ayırmayın. Çünkü bu insanlar her türlü şikeyi, emek hırsızlığını pişkinlikle yapabilen, hiçbir şey olmamış gibi kamera karşısına, sokağa çıkabilen evlerinde çocuklarının yüzüne bakabilen bir yapıya sahipler. Bu yüzden çok sevdiğimiz bu şehrin halkını bu hırsızlara karşı dikkatli olmaya davet ediyor, adı her türlü pisliğe bulaşmış bu camiayı hak ettikleri şekilde karşılayacağımızdan da şüphe duymamalarını istiyoruz.

 

Son olarak; federasyon, yayıncı kuruluş, üç İstanbul takımı, yanlı İstanbul medyası, Bursa’da ikamet edip köşelerinde ya da televizyon camında İstanbul’un uşaklığını yapanlar 2010’un Mayıs’ından da çok iyi bilirler ki;

 

BURSA’DA şike değil, EMEK kazanır.

 

NOT: Hangi takımı tutarsa tutsun şikeyi, emek hırsızlığını kabul etmeyen, adil futboldan yana olan takım sevdalılarını tenzih ediyoruz.

 

S.A.G.S.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu