RUMELİSİAD’dan ziyaret

KIRCI; “ ZOR DÖNEMDE BAŞINIZI TAŞIN ALTINA KOYDUNUZ”

RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kırcı ziyarette yaptığı konuşmada Recep Bölükbaşı yönetiminin çok zor bir dönemde kulübe sahip çıktıkları için teşekkür etti. Mustafa Kırcı yaptığı açıklamada, “ Genel Kurul’da göreve gelmenizden dolayı sizleri tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz. Geçmiş dönemlerde bizlerde Bursaspor yönetim kurullarında görev almıştık. Geçmişte sıkıntılı günlerde göreve talip olacak başkan bulmakta zorlanıyorduk. Sizler tabiri caizse başınızı taşın altına koydunuz. Geçmişten gelen tecrübelerinizi geleceğe aktararak başarılı olacağınıza inanıyoruz. Kulübün mali yapısı çok önemli. Yapılacak tek bir yanlış transfer mali yönden kulübü etkiliyor. Bu konulara dikkat edeceğinizi biliyorum. Ben bu zor görevde sizlere ve yönetici arkadaşlarınıza başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun” dedi.   

BÖLÜKBAŞI; “ PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEK İSTİYORUZ”

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise yaptığı açıklamada Genel Kurul’un ardından yapılan ziyaretlerin yönetim kurulu üyelerini onure ve mutlu ettiğini belirtti. Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “ Bu ziyaretle bizler için çok mutluluk verici. Biz ciddiyetle göreve geldik. Bursa’da inanılmaz bir atmosfer oluştu. Güzel bir kongre sonucunda rekor oyla başkan seçildik. Şenol Güneş hocamızla anlaştık. Aydın ve Emre ile anlaştık. Geçen dönem başarısız bir Bursaspor vardı. Marka değerimiz düşmüştü. Taraftarların protestoları vardı. Biz göreve geldikten sonra güzel şeyler oldu. Bursa, Türkiye’nin en büyük kentlerinden birisi. Zor bir göreve talip olduk. Ekonomik sıkıntılarımız mevcut ancak kentte oluşan sinerji ile bu borcu yapacağımız projeler ile atlatacağımızı düşünüyorum. Gücümüzü Bursa’nın desteğinden alıyoruz. Bizler görevimizi yerine getireceğiniz. Bazen bizim yetemediğimiz dönemle olacak. O zaman Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanımız, Bakanlarımız , Milletvekillerimiz ve sivil toplum kuruluşlarından yardım bekleyeceğiz. Bursaspor Vakfımız var. Onunla ilgili çalışmalarımızı yapacağız.  Ben bir kez daha RUMELİSİAD Yönetim Kurulu üyelerine bizleri  ziyarete geldikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan Başkanımız Recep Bölükbaşı’nın mezun olduğu Bursa Ticaret Lisesi’nden öğrenci arkadaşları ziyarette bulunarak başarı dileklerini ilettiler.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu