Rota İspanya’ya döndü

Bursaspor’un genç futbolcusunun kaderi bugün çiziliyor. Avrupa’da transferin son günü olması sebebiyle görüşmelere nokta koymak isteyen menajerler, Mallorca ile temasta. Sercan Yıldırım transferinde her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Dinamo Kiev ile anlaştığı iddia edilen genç futbolcunun rotası tekrar İspanya’ya döndü. Kiev’in maddi konularda Bursaspor ile uzlaşamaması üzerine sıkıntıya giren Timsah, Mallorca’dan sürpriz bir teklif aldı. Sercan’ın yurtdışındaki menajerliğini üstlenen Ahmet Bulut ve Coşkun Kırkpınar, Mallorca’dan 4 milyon avroluk teklif geçti. CEVAP GELMEDİ

Uzun uğraşlar sonunda başkan İbrahim Yazıcı ikna edilirken, 1.5 milyon avro peşin ve 2.5 milyon avro 2 yıllık taksite bağlanacak şekilde anlaşma sağlandı. Ancak anlaşma olmasına karşın İspanyol kulübünden cevap gelmedi. Sercan Yıldırım’ın transferi bugün netlik kazanacak. Eğer transfer gerçekleşmezse Sercan yurtdışında bir takıma gidemeyecek.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu