Rönesans tablosu gibi…

Bursaspor'un altyapısından yetişip A Takım kadrosuna giren oyuncuların Vakıfköy'de verdikleri poz dikkat çekti.

Bursaspor‘un altyapı merkezi olan Vakıfköy Vakıfbank Orhan Özselek Tesisleri‘nin yenilemesinin ardından açılış töreni yapıldı. Bursaspor A Takım oyuncuları da Vakıfköy‘e gelerek geleceğin yıldız adayları ile birlikte oldular.

A Takımın yapacağı antrenman öncesi ise Vakıfköy‘den yetişip A Takım kadrosuna giren tam 10 oyuncunun verdiği poz bir sanat eserini andırdı.

Bu fotoğraf karesinde Muhammed Emin Sarıkaya, Ali Akman, Ataberk Dadakdeniz, Furkan Emre Ünver, Çağatay Yılmaz, Okan Kocuk, Ertuğrul Ersoy, Ramazan Keskin, Muhammed Şengezer ve Burak Kapacak birlikte poz verdi. Furkan Soyalp ise ameliyat olduğu için bu karede yer alamadı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. MAŞAALLAH MAŞAALLAAH MAŞALLAAAAH diyelim evlatlarımıza nazar değmesin.
  Rabbim nice evlatlarımızında bu yolda başarıyla yürümesini nasip eylesin.

  31
  1. @Hüseyin İlhan yorumuna yanıt olarak

   takımımla sehrımle ve bu genclerle bır kere daha gurur duydum sımdı bu arkadaslar pırıl pırıl gencecık ve hepsıde tanıdık yuz ve hepsıde bızım cocuklar….vallahı bıllahı bır kare resım dersın ama yemın ederım gorunce mutlu oldum ve gurur duydum sızınle

 2. Öncelikle maşşallah diyelim… bu yoklukta hepsini ilk 11 koysunlar ben razıyım… hiç olmazsa ruhsuzlukla yenilmeyiz… zaten klüplerin hepsi bitik parasını alamayan yabancıların klüplere zararını görüyorsunuz… ama öncelikle yönetim bunları uygulayacak, bizde haksızlıklara karşı tek kelime etmeyen yönetimle birşey olmaz… hepsinin yolu açık olsun… saygılar

  22
 3. Yeterli süre alamıyorlar. En basitinden muhhamed emin veya burak kapacak çok net barış yardımcıdan daha iyiler ama malesef bu 2 oyuncu barış kazmasının altında kaybolup gidiyorlar..

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu