Rizespor Maçı Bilet Satış Programı

21 Şubat 2015 Cumartesi günü saat 16.00’da Bursa Atatürk Stadı’nda oynayacağımız Çaykur Rizespor maçının biletleri 18 Şubat 2015 Çarşamba günü saat 10.00 itibariyle satışa çıkacak.

 

– Biletler Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, Heykel Nalbantoğlu Bursaspor Katlı Otoparkı,  www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

– N’Kolay satış noktları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

– Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir.

– Müsabakadan 24 saat öncesine kadar sadece Bursaspor Passolig kartlarına bilet satışı yapılacak olup, müsabaka günü tüm Passolig kartlarına bilet satışı gerçekleştirilecektir.

– 12.02.2015 tarih ve 61 sayılı PFDK kararı gereğince Maraton tribünü ve Kapalı Kale Arkası tribünlerine verilen tribün kapatma cezası nedeniyle bu tribünlere bilet satışı yapılamayacaktır.

– 2014 – 2015 Sezonu kombinesi ve tek müsabakalık giriş hakkı ile Gençlerbirliği karşılaşmasına giriş yapmış olan taraftarlarımız bu müsabakayı diğer tribünlerden izleyemeyeceklerdir.

– 2014 – 2015 Sezonu kombinesi ile veya bilet almış olup Gençlerbirliği müsabakasına giriş yapmamış olan taraftarlarımız müsabakanın açık olan diğer tribünlerinden bilet almak suretiyle müsabakayı takip edebileceklerdir.

– Kulübümüzün almış olduğu tribün kapatma cezası nedeniyle Engelli Tribünümüzün  Kapalı Kale Arkası Tribününde olmasından ve Engelli Tribünü gerekliliklerinin (kapılar-wc-vs.) Kapalı Kale Arkası Tribününe haiz olmasından dolayı engelli taraftarlarımız ve refakatçileri bu müsabakayı stadyumdan takip edemeyeceklerdir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu