Ricardo Faty’den Bursaspor’a destek

Bursaspor'un eski isimleri Haktan Odabaşı ve Ricardo Faty, 'Ayağa Kalk Bursa' hareketine katılarak eski kulübüne vefasını gösterdi.

3 Ağustos 2021 tarihinde başlayan ‘Ayağa Kalk Bursa’ hareketi hız kesmeden devam ediyor.

Şu zaman kadar takımda görev almış eski isimler harekete destek olarak vefasını göstermeye devam ediyor.

Sabah saatlerinde “Ayağa Kalk Bursa” hareketine 5.016 TL değerinde hatıra forması alarak İsmail Haktan Odabaşı ve 5.000 TL değerinde hatıra forması alarak Ricardo Faty‘de desteklerini esirgemedi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. İsmail Haktan en değerlisini yapmış bu çocuğun eti budu ne ki.öyle büyük transfer paralarıda kazanmadı benim bildiğim.hepsi değerli ama milyon dolarlık sözleşmelere imza atanın verdiği 16000 tl den 5000 tl daha değerli .aferin aidiyet bu.artık tüm giden çocuklarımızı kucaklayalım aidiyetlerini kuvvetlendirelim.

    35
    1
  2. Destekte bulunan herkese çok teşekkür ederiz.Rabbim kat kat fazlasını size versin inşallah.yolunuz açık kazancınız bereketli olsun.

  3. Ulan bu Faty çok kral adam be. Keşke şu an takımda olsa. PTT’de falan yılan gibi iş yapar. Herif Paris St.Germain’de, Roma’da Standart Liege’de falan oynamış bir adam. Büyük tecrübe.

  4. namık 1 tane ön libero 1 tane defans ve çok iyi bir forvetle transferi kapatalım. defansı sakın yeterli görmeyin biteriz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu