Revizyon Çanları Çalıyor!..

Tagoe, Stepanov ve Svensson’dan sonra Mehmet Sak, Ahmet Arı, Cemal Kaldırım, Deniz Aslan ile Tunay Acar da yeni sezon kadrosunda düşünülmüyor.

  Geçtiğimiz sezonu geniş bir kadro ile tamamlayan Bursaspor’da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam revizyona devam ediyor. Bu sezon kadroyu 23-24 kişiden oluşturmayı hedefleyen Sağlam’ın, Milan Stepanov, Gustav Svensson ve Prince Tagoe’den sonra Mehmet Sak, Ahmet Arı, Cemal Kaldırım, Deniz Aslan ve Tunay Acar’la da yeni sezonda çalışmayı düşünmediği öğrenildi.    SAĞLAM TEBLİĞ ETTİ   Fazla forma şansı bulamayan bu isimlere kararını tebliğ eden genç teknik adamın, oyunculardan kendilerine kulüp bulmalarını istediği bildirildi. Ahmet Arı ve Mehmet Sak’ın Bank Asya’daki kulüplerle temas halinde olduğu öğrenilirken, geçen sezonu Adana Demirspor’da kiralık olarak geçiren Tunay Acar’ın bu kulüple görüşmelerini sürdüğü belirtildi.     Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu