Resmi Başkan adayları ne yapmalı?

13-20 Ocak’ta, Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde yeşil beyazlı kulübe talip olacak isimlerin kimler olacağı da merak ediliyor.

Geçtiğimiz haftalarda yönetimin basının karşısına çıkardığı isimlerin resmi olarak adaylık başvuru yapıp yapmayacağı bilinmezken, aday olacakların 6 Ocak Cumartesi günü gerekli evrakları, noter onaylı 100 imzayla birlikte Divan Başkanlık Kurulu’na sunması gerekiyor.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O aday olacağız diyenler genel kurulda aday olmaz.
  Recep Günay gibi beş parasız başka biri aday olur yine
  Bu sene zaten düşeriz Recep Günay sayesinde.
  Seneye de yeni Başkan düşürür.
  Oradan amatöre.
  Maalesef yıllarca çocuğumuz gibi sevdiğimiz Bursaspor’u bitirdiler

  21
  2
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Güzel söylemişsin arkadaşım ama sen dahil bende bunun içindeyim kimse bir şey yapmıyor. Zormu ya bursamız için 100tl para vermek bu şehirde. Vallahi bir kampanya olsaydı şimdiye kadar olay bu boyutlara gelmezdi. Benim düşüncem bu elimiz kolumuz bağlı bizim

   1
   3
   1. @Nejdet yorumuna yanıt olarak

    Zor değil şehrin dört bir yanına yardım standı kamuya açık ünlü iş adamlarının da katılacağım bir yardım gecesi SMS ler vs çok basit toparlanır. Koca şehirde destek bulamıyorsak kulübü zaten kapatalım böyle birşey olamaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu