Recep takıma döndü

Bursaspor kadrosuna transferin son gününde dahil olan Recep Aydın Yeşil Beyazlı formayla çıktığı ilk resmi maçta sakatlanarak büyük şok yaşamıştı.

Eksişehirspor ile oynanılan maçta sakatlanan tecrübeli futbolcu sonrasında oynanan 4 lig ve 1 kupa maçında kadroya giremedi. Sakatlığını atlatan Recep Aydın yeniden A takıma döndü. Takımla birlikte çalışmalara başlayan tecrübeli futbolcu milli maçlar nedeniyle lige verilen arada tam olarak iyileşmeyi ve teknik direktör Yalçın Koşukavak‘tan forma almayı hedefliyor.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Çok yanlış transferler yapıldı hepsi birbirine benziyen aynı mevkide oynuyan adamlardan alındı ve elimizdeki gençleri kaybetmeye,küstürmeye başladık.

    32
    2
    1. @Arda yorumuna yanıt olarak

      Yüzde yüz doğru aynı tip adamlar alındı takımda Burak kapacak ve igor dışında kanat oyuncusu yok….özer Recep Burak Aykut Selçuk bunlar orta merkez oyuncular devsirmelerle idare etmeye çalışacağız nereye kadar bakalım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu