Recep Günay’dan Cavit Çağlar’a teşekkür

Başkan Recep Günay, “Bakanımız sayın Cavit Çağlar’a teşekkür ederim. Onun sayesinde Bursaspor’u görmezden gelen insanlar gerçekleri görmeye başladı” dedi.

Devlet eski Bakanı ve Bursaspor’un efsane Başkanı Cavit Çağlar sayesinde kendilerini görmezden gelen insanların gerçekleri görmeye başladığını kaydeden ve Çağlar’a teşekkür eden Recep Günay, “Camiadan umudumu kesmiştim ama son 10 gündür sahip çıkanlara, bilhassa Bakanımız sayın Cavit Çağlar’a teşekkür ederim. Onun sayesinde Bursaspor’u görmezden gelen insanlar gerçekleri görmeye başladı.

Bakanımızın dediği gibi -kulübü buraya biz getirmedik.- Kim bu kulübü buraya getirdiyse onlarla kavga edin. Biz Bursaspor’u eninde sonunda düzlüğe çıkartacağız. Bursaspor eski Bursaspor olmayacak. Bu kulüp kimsenin oyuncağı değildir.

İsimlerini paylaşmayacağım ama Bursaspor’u gerçekten sevenler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Hem maddi hem de manevi yönden her türlü desteğe hazır olan insanlar var. Bu isimlerin Bursaspor’u ayağa kaldıracağına inanıyorum. Kimse karamsar olmasın” şeklinde konuştu.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bursaspor taraftarından hiç bir şey olmaz. dürüst insanlara söver kendini batıranlara seni Allah gönderdi hep yalama tam yalama diye alkışlar. az şak şak şaklamamıştınız ali dedenizle emin başkanlarınızı

  74
  4
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Bizim taraftarın yarısı çorbacı maalesef bedava bilet avanta beleş deplasman maça kaçak giriş maalesef Bizim taraftarın yarısı bu şekilde. Bunlar kurulmadan tribüne ne aile ne normal insanlar gelmiyor çok üzücü

   16
   1
  2. @fff yorumuna yanıt olarak

   Emin Adanuru destekleyen biri olarak Bursaspor sevdalılarından çok çok özür diliyorum gerçekten çok büyük bir hata yapmışım lütfen hakkınızı helal edin benim hakkım gerçek bursasporlulara helaldir bundan sonra çok daha iyi araştırıp öyle destek vereceğim rabbim beni affetsin böyle bir insana burada yorumlarımla destek verdiğim gerçek Bursaspor sevdalılarını yanılttığım için gerçekten çok üzgünüm Bunun vebalini BÜYÜK BURSAPOR CAMİASINA GÜCÜM ORANINDA MADDİ VE MANEVİ DESTEK VEREREK TELAFİ EDECEĞİMDEN ŞÜPHENİZ OLMASIN Saygılarımla

   16
   2
   1. @isyan yorumuna yanıt olarak

    hiç kimseye destek vermeyin önce bekleyin görün ondan sonra destek verin. en ufak bir hatasını yani bilerek kasten kulübe bir zararını gördünüz mü onu koltuktan oturmasına izin verilmemeli. 3 sezon kulübü ligde bırakmaya oynatan ali dede, ama kulübe para veriyor diye şak şaklamak yakışık almaz. biz şampiyon olduk ama büyük kulüp olamadık. bir büyük kulüp 3 sezon ligde kalmaya oynatan bir başkanı şak şaklar mı. başarısızsa kulübü zarara uğratıyorsa güle güle denecek. emin başkancık 17 transfer yaptı. dile kolay 17. hele bi matavs transferi vardı ki ligde en pahalı forvetçiydi. sahanın en kötüsüydü. kocaelisporda dino vardı. matavs ile aralarında 2 kat ücret farkı vardı. biri takımını sırtlıyor biri sahada geziniyordu. ama bu taraftar matavs savunma yıpratıyor diye şak şakladı. çok tuhaf işler var ya. batajayı haruna şiddet matavsa ama savuma yıpratıyor diye şak şaklama. olacak iş değildi. kafayı yiyecektim saygı değer teksas taraftarları sayesinde.

    9
    1
  1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   😃 😃 sanki çok büyük iş Adanur da açtı ne oldu ? Bunu tahtayı açabileceğini düşenene boğaz köprüsü satılır 😃

   1
   14
  2. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

   Aman kimsenin heykelini dikmeyin dürüst çalışana mükafatı Allah verir . Üçkağıtçıları kimse alkışlamasın yeterli …

   12
   1
 2. Cavit çağlar geldi tesislere takıma camiaya heyecan ve uğur getirdi.Demek ki Cavit çağlar başkan olsa sırtında taşır bu camia.Sözü geçen saygı duyulan bir insan ağırlığı var herkesin kabul edeceği bir başkan.Dosyaları istedi bence katkısı ve faydası olur.Diğer duayenlerinde kulübe ziyarette bulunup onlarda başkan olmasalarda Cavit çağlar başkanımız gibi çorbada tuzları olsun maddi katkı sağlamasalarda manevi desteklerini bekliyoruz.Bursaspor için herşey.

  17
  2
 3. Şu kalan maçlar kazanılıp bir de transfer tahtası açılabilirse bir ümit görünür tünelin ucunda. Düşünsene koskoca Bursaspor birinci lige yükselsin de maçlarını adam gibi televizyondan izleyelim diye hayal kuruyoruz.

  11
  1
 4. Tahta açılsın açılmasın bursa düşsün düşmesin çıksın çıkmasın hiç fark etmez ölümüne bursa dedik bi kere ama bazıları var Cimbom fener maçlarını izlemeye başlamışlar bunlar şampiyon Bursaspor’lular ufaktan yol yapıyorlar gerçek takımlarına değil 3. Lige 4.lig 5 lig artık nereye kadar düşülüyor bilmiyorum ama amatöre de düşsek Bursaspor kulüp kapatılırsa da takım tutmam net.

  1
  1
 5. Sayın Devlet bakanı önce eski olay TV teknik çalışan personelin tazminat ve hakettigi mesai paralarını ödesin onca personeli yıllarca emek verdi bir çırpıda dışarıda bıraktı…haklarını vermeden tüm.bursa Cavit çağlara el pençe ama gram haketmiyor o saygıyı ve ona hakkımı helal etmiyorum ahirette görüşmek uzere

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu