Recep Günay: Yetki bende değil!

Teksas Grubu resmi sosyal medya hesaplarından bir açıklama paylaştı.

Teksaslı Bursasporlular Demek Başkanı Ertuğ Toker‘in 6 Temmuz 2023 tarihinde Bursaspor Kulübü’ne ilettiği dilekçenin akıbeti için istenen cevaba Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay tarafından yanıt verildi.

Günay tarafından verilen bilgilendirmede “Cevap verme yetkisinin kendilerinde olmadığı yönünde “cevap” verildi.


Teksas Grubunun açıklaması şöyle;

Genel Kurul‘da yaptığımız itiraz ve akabinde Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu‘na hitaben 06.07.2023 tarih ve 163 / 164 evrak kayıt numaraları ile usulsüz işlemlere ilişkin inceleme talebimize 30 gün cevap gelmemesi üzerine; Bilgi Edinme Yasası kapsamında Bursaspor Kulübü Yönetimi‘ne, Yönetim ve Denetim Kurulu tarafından yapılan çalışmalara dair izahat sorulmuş olup; Recep Günay tarafından Kulübe verdiğiniz dilekçeye cevap verme yetkisinin kendilerinde olmadığı yönünde “cevap” gönderilmiştir.

Takdir kamuoyunundur.


Ertuğ Toker’in dilekçesi şöyle;

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu‘na

06.07.2023 tarih ve 0163/0164 evrak kayıt numaralı dilekçelerimiz Hk.

Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu‘na hitaben (02.07.2023 tarihinde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Divanı’na sunulan itiraza atıfla) 06.07.2023 tarihli dilekçelerimizle yürütülen iş ve işlemler ve bunların sonucuna ilişkin cevabi yazının (bahsi geçen konulardaki denetim kurulu tespitleri de eklenerek) bilgi edinme kapsamında tarafımıza sunulması hususunda gereğini bilgilerinize arz ederiz.

Ertuğ Toker
Teksaslı Bursasporlular Demek Başkanı


Recep Günay’ın cevabı şöyle;

Konu: 07.08.2023 tarihli talep yazısı hk.

TEKSASLI BURSASPORLULAR DERNEĞİ’NE

07.08.2023 tarihli dilekçenizde 06.07.2023 tarihli dilekçeniz ile ilgili yürütülen işlemler ve sonuçları ile ilgili tarafımızdan bilgi talep edilmiştir.

Söz konusu verilen dilekçe ile ilgili bilgi içerme yetkisi yönetiminizin yetkisi kapsamında olmayıp, bu yetki Sayın Divan Kurulu Başkanlığı‘ndadır.

Söz konusu talebiniz ile ilgili olarak Divan Kurulu Başkanlığı‘na dilekçe vererek başvuruda bulunmanızı rica ederiz.

Bursaspor Yönetim Kurulu Adına Başkan Recep Günay

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Şu anda da Bursaspor forması üzerimde
  365 günün en az 300 günü forma giyiyorum
  Yaşım elliyedi
  Artık Bursaspor’luyum demek zoruma gidiyor
  Şu kaos ve rezalet ortamındaki takım benim takımım değil
  Yazıklar olsun
  Yıllarca gururla taşıdığım armayı ne hale getirdiler
  Emeği geçen herkesin ABV

  65
  2
 2. Yetki bende!!!

  ver yetkiyi gör etkiyi mi demek istedi ,ya da daha başkan sıfatına koyamadı kendini ………

  arkadaşlar koskoca Bursa’m ve son zamanlarda konuşulanlara bakın ,yazıktır günahtır , bölükbaşından bu zamana kadar olan tüm başkanlara ve hatta Teksas a( ve yahutta teksas lıyım diye geçinen kulupten nemalananlara ) çoğu Bursasporlunun öfkesi var ,hala diyorum önce teksas çeki düzen verecek kendine sonra bizler ( biz çünkü Bursasporluyuz-teksas lı değil ) ama en önemli çeki düzenin siyasiler ile şehrin ileri gelenleri denen güruh un vermesi şart , siyasetçi alanını bilmeli ,herkes alanını bilmeli……….!!!

  35
  3
  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Eskiden siyaset ve siyasetçi vardı şimdi talancı ve yalancılar var ikisini ayrı kefeye koymak lazım eskiden ülkeyi yönetemeyenler aman ülkemize zarar veriyoruz diyerek istifa ederlerdi yerine başkaları kanun ve nizam içinde seçim yapılır ülke öyle yönetilirdi şimdi ise ne kanun ne nizam ne ar nede namus kalmadı istifa etmek erdemlikti istifa kelimesi bu ülkeden kalkalı 22 yıl oldu sen beni görme ben seni görmeyeyim sen bana kapı aç ben sana seçim kazandırayım hesaplarıyla ortalıkta ne ülke ne bursa spor nede din kaldı gençlerimiz deist ataist oldu bursa spor battı gençlerimiz fenerli beşiktaş lı galata saraylı oldu ekonomi bozuldu orta direk yok oldu. Taze fasülye 140 tl kurusu 80 tl oldu eskiden araba aldığımız paralara şimdi cep telefonu alamaz olduk . Evlenmek hayal iş bulmak imkansız oldu sigaraya mazot a zam pudra şekeri okullara kadar doldu ve ne yazık ki hala şu bursa kenti uyanmadı uyanamadı olanda zaten kendilerine oldu rezillik diz boyu banka borçları gırtlağa kadar oldu neyse benden bu kadar kendi düşen ağlamaz ağlasa da kimse inanmaz hırsıza tamah edenin namazı da kabül olmaz daha doğrusu önceki 21 yılı saymazsak 1 seferden bir şeyde olmaz uyu bursa uyu hu hu hu

   18
   5
 3. bu Ertuğ kim, Selim’den büyük bir isim mi de Selim’in haberi yapmadan Ertuğ borazanlığı yapıyorsunuz

  1
  3
 4. Herkes para peşinde klubü kurtarmak istese ali ay veya diğerleri recep günaya ya para yada borçları silme veya yardımcı başkanlık yaparlardı herkes para peşinde eyy teksaslılar işi başkana bırakmayın işi biz yapalım

 5. Büyük teksas nerdesin hani imzalar toplanınca kongre kararı alınacaktı demek ki Recep denen zat teksas tan büyük ha bu arada Recep i Cavit çağlar destekliyor muş haberiniz olsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu