Recep Günay: Tahtayı açacağız dedik ama…

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleşen basın toplantısında konuşan Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay transfer tahtası için verdikleri söz ile ilgili konuştu.

Bursaspor Başkanı Recep Günay “Biz buraya gelirken şampiyonluk vadetmedik. Biz kapanmasın, yaşasın, elektriği sönmesin diye geldik. Tahtayı açacağız dedik. Açılmazsa biz burada durmayız dedik. Ama biz bunlarla mücadele ederken kimse yanımızda olmadı, karşımızda oldu. İlk günden bu yana yönetim istifa dendi.

Daha ligin ikinci maçında bize küfür ettiler. Sanki vatan hainleri gibi bize davrandılar. Böyle bir durumda yönetim kurulundan ne beklersiniz ki? Vatan hainlerine yapılmayan hakaretler yaptınız. O gün onları yapanlar şimdi mutlu musunuz? Camia nerede? Biz cezası varsa çekeriz.” dedi.


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @T. K. T yorumuna yanıt olarak

   ya kongre noldu kongre açıklasana kongre tarihini kimse senin yanında durmazzzzzz açıkla artık be adam bu takımın kaderiyle asıl sen oynuyorsun

   7
   4
 1. Susun artık ne konuştuğunu bilmeyen adam. O koltuğu işgal ettiniz yeter bırakın düşün bu takımın yakasından

  32
  10
 2. S. G… lan ! Ne yüzzus adamsiniz siz ! Acamadiniz tahtayii adam gibi cekip gidersin ? Neden gitmiyorsun ? Neyin cezasin cekcen ? Tiyatro mu yapiyosunn takim dusuyo , ondan da mi haberin yok

  21
  11
 3. SENİN KONUŞMAYA HALA YÜZÜN VAR MI YA. UTANMAN DA KALMAMIŞ SENİN YÜZSÜZ HERİF DÜNKÜ MAÇTAN SONRA KONUŞTUKLARIN ZATEN NE MAL OLDUĞUNU NEYE HİZMET ETTİĞİNİ GÖSTERDİ. YAZIKLAR OLSUN SENİN GİBİ ……………………………..

  17
  8
 4. Bu iş öyle tahta vs açma ile bu ligde olacak çözülecek birşey değil 2 milyar TL borç yükü var açsan bile gelecek sene borç dahada büyüyecek açman için 200-400 milyon TL gerekiyor kimden o parayı bulacakdın? Dün Bursaspor ve futbol ötesi bir şeyi seyrettim , ondan evel İstanbulspor haksızlığa uğraması ve sahadan çekilmesi FB, GS ,BJK , TS maçları ve yapılan her türlü usulsüzlük haksızlık ve taraftar amigo yazarların TV’de yaptıkları saçma sapan amigoculuk bu kulüplerin Futbolun kreminin 90% yeyip yenide 5-0, 6-0 Avrupa’da yenilmeleri beni Futboldan soğuttu ve seyretmeyeceğim artık Milli takım hariç çünkü TFF ve Devlet bu haksızlığı durdurmadan bir sürü aktör ve aynı piyesi seyrediyoruz artık bu 4 kulübün haksız hegemonyası durması lazım!

  14
  3
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   yazdıklarına katılıyorum. aynı duyguları bende yaşıyorum. ama bizim protestomuz adamların umurunda değil. çünkü çok azınlıktayız.
   tv deki o amigo yorumcuları seyreden, gazetelerin spor sayfalarını okuyan, reytingleri, tirajları ve dolayısıyla bunların reklamları arttıran, store ürünleri, dekoderleri satın alan, statları dolduran % 35 gs + % 35 fb + % 20 bjk = % 90 taraftar gücüyle hep istanbul.
   bu anlamda bunlar futbolun hem patronu hem de müşterisi pozisyonundalar.
   bu yüzden her şeyde bunların dedikleri oluyor.
   bakmayın siz arada sırada birbirleriyle girdikleri kayıkçı kavgalarına..!
   iktidar ve muhalefet bu haksızlığa dur demeli. ancak ikisi de arkalarında ki taraftar güçlerinden dolayı buna cesaret edemiyorlar diye düşünüyorum…

   5
   3
 5. recep günayı o basın toplantısındaki konuşması kadarıyla tanıyorum.
  bende bıraktığı izlenim onu eleştirenlerden çok daha iyi bir Bursasporlu olduğu yönünde.
  ancak şu an oturduğu koltuk bunun için yeterli kriter değil.
  yerinde olsam don kişotluk yapmaz çekip giderdim.
  burası Bursa. burada skoru alamayan başkan, antrenör ve futbolcunun yaşama şansı yok.
  bu doğru bir anlayış mı? bence en sağlıksızı, en yanlışı, en tehlikelisi…
  ama ne yazık ki bizim medya ve taraftar bu anlayışı seçiyor. ve ne yazık ki bugün, bu yüzden bunları yaşıyoruz.
  birilerinin bu ikiliye Bursasporun kurtuluşunun zor ve maliyetli olmadığını. sadece 4-5 senelik bir zamana ihtiyacı olduğunu anlatmalı, öğretmeli, ikna etmeli.
  bunun dışında her şey çene suyu çorbadan ibaret…

  7
  5
 6. Boş icraat diye buna derim kendi takımını bile savunmadın getirdiğin teknik ekib 10 haftadan beri takımı ne öğretmiş nasıl bir top oynatma sucu çocukların üstüne atarsa bu işten sıyrılcağınımı zannediyorsun sayın başkan 5 haftada 2 tane teknik direktör gönderdin gelen çokmu iyi çıktı takım iki pas yapamıyor adam takımın başında duruyor açıkla şu kongre kararını bırakın gidin artık bursaya verdiğiniz zararı kimse vermedi takımını bile savunamadınki millet sana desdek bersin

  1
  1
 7. tahtayı açacağız dedin ama biz inandık sanki bırak transfer tahtası açmayı tesise lazım olsa bir skoda doldurcak tahta parası çıkmaz sizde

 8. Ya siz nasıl varliklarsiniz nasıl yuzsuzsunuz sen kim tahta kim elektirik kim futbol kim tıraşı bırak o çocukları satarsanız Bursa’da gezemezsiniz defolun gidin hemen

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu