Recep Günay resmen aday

Olağan Seçimli Divan Başkanlık Kurulu toplantısında Divan Başkanlık Kurulu Başkan Adayı olan Recep Günay listesini sundu.

1 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 17.00’da Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Toplantı Salonu‘nda gerçekleşecek Olağan Seçimli Divan Başkanlık Kurulu toplantısında Divan Başkanlık Kurulu Başkan Adayı Recep Günay listesini mevcut Divan Başkanlık Kurulu‘na sundu.

Divan Başkanlık Kurulu Başkan Adayı Recep Günay’ın Yönetim Kurulu Listesi

1. Recep Günay
2. Ertuğrul Yavuz
3. Mehmet Şaylanoğlu
4. Mehmet Cem Gençoğlu
5. Levent Kayahan

Yedek Liste

1. Erdem Afacan
2. Şaban Kurt
3. Adnan Yazık
4. Rıdvan Yeşilkavak
5. Fatih Kapuci

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Efsane yorumuna yanıt olarak

   HARAZİNİN BAŞKANI RECEP GÜNAY ,,İSMİNİ TAM TELAFFUZ EDEMİYORUM AMA ( CUCAK) MI NEYDİ ,,BAŞKANI RECEP BÖLÜKBAŞI ŞEHRİMİZİ İKİYE BÖLEN ( YAVOVA YOLUNU ) SÖYLÜYORUM ,B.B.B RECEP ALTEPE ,,LÜTFEN BURSASPORUN ETRAFINDA DOLAŞMAYIN

 1. Ya bi git atçı recep allahım bu adam bursaspora başkan oldu kahvede yapılan listeyle düşünün bu kulüp neden bu halde

  35
  9
 2. Ne dir bu recep lerden çektiğimiz. Niye neden aday olursun ki. ? Hayır BURSASPOR ne verdin .? Ve hala takımın klübün etrafında geziyorsun. Klübü emdiniz. Hala borç batağında yüzüyor uz. Takımı rant kapısı yaptınız. Her şey bu kadar basit mi. ?

  21
  8
 3. Divan Başkanlığı İçin En Doğru İsim. Hayırlısı Olsun. Bursasporumuza Zarar Verenlerin Vay Haline.

  12
  35
 4. Hayırlı olsun Başkan Divan Başkanlığı Tam sana göre Divanda iş yapacak adam lâzım orda uyuklayacak adama ihtiyaç yok

  11
  25
 5. Zamanında Erdoğan bilenser açıklamıştı bunun icraatlerini.devletten aldığı 1milyon lirayi nasıl hiç ettiğini.ulke sinirlarina girmeyen futbolcuyu transfer edişini.utanma yok arlanma yok.hala kulübün etrafında sineklenme peşinde.

  8
  1
 6. Divan konusu yanlış algılanıyor. Divan başkanlığı, kulübümüzün tüzükte yazılan maddelerine ve yazılı olmayan yıllar itibariyle oluşan gelenek ve prensiplere göre yönetime yol gösteren bir oluşum olmalıdır. Geçmiş te klüp yönetimlerimizde görev yapmış,dözü dinlemem kanaat önderlerinden oluşmalıdır.

  3
  1
 7. Bu adama kendi ekipleri olan 8 kisiden fazla oy cikarsa yaziklar olsun bize. Bursasporu nasil zora sokarim diye adliyeden cikmayan bi adamdi. Bu ne yuzsuzluk arkadas.

 8. Yemin ederim fenerliden zarar gelmez bu Bursasporluyum diye geçinen kendini beğenmiş ukala tiplerden gelir. Biri aday olur; yok bunun takımında fenerli var, yok bunlar hain Bursa’dan geçemesinler. Kendini beğenmiş insanları severim, hiç kimsenin beğenmediği bir şeyi beğenmek ayrıcalıktır.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu