Recep Günay: Puan silme cezası kapıda!

Hem sportif hem de mali açıdan tarihinin en zor günlerinden geçen Bursaspor’da sular bir türlü durulmuyor.

Yer aldığı TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 12 maç sonunda 12 puanla düşme hattının hemen üzerinde 14. basamakta bulunan yeşil-beyazlı ekipte son olarak Kırklarelispor maçının ardından 5 oyuncu kadro dışı bırakılmış; Abdullah Tazgel, Kerem Kök, Alperen Şirin, Melih Sağlam ve Baran Karagöz Vakıfköy’ün yolunu tutmuştu.

PUAN SİLME KAPIDA

Transfer yasağının devam ettiği yeşil-beyazlı kulüpte, saha içinde bir türlü umduğu sonuçları alamazken saha dışında da, devre arasında tahtanın açılabilmesi ve kapıda bekleyen 3 puan silme cezasının bertaraf edilmesi için çalışmaların devam edildiği kaydedildi. OLAY’a açıklamalarda bulunan ve takımın geleceği için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Recep Günay, bu işlerin bir günde halledilmediğini, eğer bir günde yapacak biri varsa sırtlarında taşıyacaklarını söyledi.

KÖKTEN ÇÖZÜM ARIYORUZ

Kulübün borcunun 1,5 milyar TL’ye yaklaştığını aktaran Başkan Günay, “Sorunlara kökten çözüm bulmaya çalışıyoruz. Tahta konusunda ve takımın geleceği açısından çalışmalar var. Bursa sabretmiyor. Bu çalışmaların neticelerini bekleseler… Netice olduktan sonra kimi eleştirirse eleştirsinler. Bir günde olur mu bunlar? 6-7 senelik yıkımdan bahsediyoruz. Varsa bir günde halledecek, sırtımızda taşırız” ifadelerini kullandı.

22 Yorum Onay bekleyen 5 yorum var

  1. @eski teksas yorumuna yanıt olarak

   Başkan sen bu tahtayı da açamayacaksın . Güvenmeye çalıştık istemeyenlerin aksine sabrettik ama sonuca bak sen durmadan ona buna dava açıyorsun şu -3 e bi çare bulamadığın gibi açıklama yapıyorsun hallettşk diye açıkla yoksa çıkıp boş konuşma neyine sabredecek BURSA ? Sana yeterince sabretti davada dava kökten çözüm şu ligden çıkmak bir an önce senin bunun mücadelesini vermen lazım. Galibiyet yok aksine leblebi gibi gol yiyorsun her hafta kimi maaş yatmıyor diyo kimi bilmem ne para bul şimdiden çöz hoş açsan ne tahtayı gidip kimi getirecen orası apayrı da. Zaten açamayacak gibiysen ne olur çek git bari 1 lig alta gitmeden gelen adam hiç değilse beli açar tahtayı. LÜTFEN BİZİ ÜZME.

   21
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   ulin tam filmlik camia olduk..!
   recep kendi kalırsa kulübü kurtaracağına inanıyor.
   medya ve taraftar da, o giderse süper lige yükseleceğimize..!

   oysa iki taraf da hayal aleminde.

   bu işi bilen bilgi, birikim ve donanın sahibi güvenilir insanlar da olayları sadece uzaktan izliyor.
   şimdi,
   adam tahtayı açsa rakam büyük para yok.
   zaman istese sabır yok.
   destek istese ilgi yok.
   bunlar yoksa ben ne yapabilirim? dese
   cevap hazır. ”zaten onlar olsa sana ne gerek var!”
   ne yazık ki Bursa da herkes yönetici,
   herkes teknik adam,
   herkes futbolcu olmuş.
   zaten bu yüzden buralarda tırmalamıyormuyuz???

  2. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor 10’larca -3 Puan Aldı Kaç Kez 5-6 Tane Gol Yiyerek Hemde! Son Dakika Penaltı Kaçırarak , Amigo Kafadarlarının Yaptıklarıyla Kaç Defalarca Sahamız Kapandı 20-30 Puan Kaybettik Milyonlarca Ceza Yedik! Yani -3 Puan Üçüncü Ligde Devenin Kulağında Küpeyi Boşver Pire Bile Değil Ama Taraflı Yazarlar Gazeteciler Bu Duruma Sokanları Araştırıp İFŞA Edecekleri Yerde -3 İle Recep İle Eğlenip Geçinip Boş Hava Üretiyorlar!

   11
   14
 1. Bundan önceki başkanlar kulübü yıkıma uğrattı evet ama bu ve avanesi resmen KULÜBÜ GÖMMEYE AND İÇMİŞ gibi davranıyorlar.
  Lafa gelince; KULÜP KAPANMASIN DİYE BİZ ADAY OLDUK.
  İcraata gelince; BURSA SABRETSİN, KİMSE SABRETMİYOR.
  Ya arkadaşlar ortada bir kulüp kalmayınca mı bu koltuk sevdalıları gidecek Allah aşkına. nedir bu vurdumduymazlık. ?
  Ey Recep efendi borcun 1,5 milyara yaklaştığını söylüyorsun. Bunu aday olurken bilmiyor muydun. ? Şimdi Bursa yardım etsin. Diyorsun. Madem cebinde paran yok ne işin var o koltukta. O koltuğu zorla işgal ediyorsun. Beni genel kurul seçti diyorsun dimi şimdi. Evet seni genel kurul seçti. Ama neden seçti.? Çünkü sen bir SÖZ vermiştin. Ben zaman kazanmak için, kulüp kapanmasın diye aday oldum bırakacağım demiştin. Kulüp kapanmadı zaman da kazdırdın TEŞEKKÜRLER.
  PEKİ BE ADAM HALA NE DİYE O KOLTUKLARDA OTURUYORSUN. YOKSA ASLINDA BU KULÜBÜ GERÇEKTEN SEN KAPATASIN DİYE BİR PROJE OLARAK MI GÖREVLENDİRİLDİN.

  42
  7
  1. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

   O koltugu devralacak
   Bizi bu durumdan kurtaracak
   Çok kıymetli Başkanınız
   Ali tay efendi mi yoksa
   Asıl kulübü batıran
   İçini boşaltıp, yetmezmiş gibi
   Her şeye temlik koyduran
   Bir dedeye mi güvenecegiz

   5
   20
 2. O parayı bulup ödeyemezsen tabi puanları silerler. Hiç ağlama. Bunları baştan düşünecektin. Bursaspor başkanlık koltuğu Mudanyaspor başkanlığına benzemez (Ki, onu bile yapamadın, kovuldun)Madem o makamı işgal ediyorsun, gereğini yapacaksın. Yapamayacaksan hiç ağlamayacaksın. Hani nooldu Cavit’i falan kulübe getirip bi rüzgar yaptın, milleti kandırdın. Bizim bu koyun taraftar da Cavit’i kulüpte görünce Bursaspor kurtuldu falan sandı. Hani nerde? Çağlar’ın bugüne kadar Bursaspor’a bi kuruş faydası olmuş mu? Hep almış, hiç vermemiş. Bursaspor sayesine milletvekili olmuş, bakan olmuş, zengin olmuş, ünlü olmuş. Seni sırtımızda taşımanı bekliyorsan hemen istifa et, Bursaspor’un önünü aç ve camiaya zaman kaybettirme. Şöförsüz kamyon gibi, hızla baş aşağı gidiyoruz. Uçuruma yuvarlanmak üzereyiz. Bırak artık. Israr etme, istifa et, yoksa sonunda fiziki müdahale ile karşılaşacaksın. Sen de bunun farkındasın ve sırf bu yüzden özellikle deplasman maçlarına falan gelemiyorsun. Bırak artık. Daha fazla üzme Bursaspor’u.

  20
  4
  1. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

   Doğrucu davut
   Çözüm sunun bırakın
   Hakaret, tehdit ve şantaj
   Savurmayı, kim aday olacak hazır bekliyor biz de bilelim destekleyelim.

   5
   11
 3. Ugrastigin davaları kazansan da kulübe para olarak dönüşü olmayacak neyin mucadelesini veriyorsun o davalar da itirazlara 10 seneyi bulur. Bizim kaybedecek 1 günümüz bile yok bu sene de küme düşersek kulüp kapanacak .

 4. Sayın Başkan
  Yapmanız gereken -3 puan belasını
  Savuşturmak ve tahtayı açmak
  Bu işin başka yolu yok
  Bunu da beceremezseniz
  Tüm yönetim kurulu olarak
  Basın açıklaması yapıp
  Kimlerin destek vermedigi konusunda
  Basına liste sunun ve biz madem
  İstenmiyoruz varsa yönetecek
  Bir babayigit buyursun gelsin deyip
  İstifa etmelisiniz
  Hiç bir şeyi begenmezuk çok bilmiş
  Taraftarımız aday çıkarsın da
  Biz de alkışlayalım !

 5. Şuna bak yüzdüzlüğün bini bin para hala öyle olacak şöyle ol ak açıklama yapıyorsun liğin en zayıf takımlarından 3 tane yedin üsttekileri düşünemiyoruz bile Bi düş şu takımın başından bursaya yapacağın en güzel iyilik olur zaten devra arasına kadar 20 puanın altında kalırsan bal liğinde düşmeyi kimse kurtaramaz bu rezillikten sana patlar defolu git artık milleti maçlardan soğuttun

 6. Başkan hep arkandaydım bu lafından sonra spa et gelecek olan ne yapar ne yapmaz bakarız istifa etmeden yapacak varsa gelsin lafları Bence demagoji Bursaspor’a yazık ediyorsunuz kare leke olarak anılacaksın Yapma etme 10 yıllar sonra torunların seni bu şekilde söylenenlere ne diyecek acaba üzücü olay yani tamam dürüst adamsın ama bir yere kadar bitti çekinmeden utanmadan demiyorum bak çekinmeden puan cezası silinecek diyorsun ya gelebilir diyorsun ya Ayıp ya Ayıp ayıp ayıp ayıp

 7. Şu klübü soyanlardan 1 kişi bile bedel ödeyecekse ben bal ligibe bile razıyım, ne çorba beklentim var nede şampiyonluk, artık hepsi hak getire, attır bunları içeri başkan.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu