Recep Günay nerede?

Her gün yeni bir garip olaya sahne olan Bursaspor’da kulüp başkanından hala haber yok. Recep Günay’ın istifa mektubunu tesise bırakarak gitmesinin üzerinden tam 9 gün geçti.

Hemen her gün yeni bir olağan dışı gelişmenin patlak verdiği Bursaspor’da kulüp başkanı Recep Günay’ın Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne bıraktıktan sonra sırra kadem bastığı istifa mektubunun üzerinden tam 9 gün geçti.

‘ÇOKOPRENS ALMAYA GİTTİ’

Günay’dan bu süre zarfından haber alınamadı. Yönetim düzenlediği basın toplantısında başkan Recep Günay’ın istifa mektubunu doğrularken, nerede olduğu konusunda bilgi paylaşmadı.

Yönetim kendisinden haber alınamayan Günay’la ilgili olarak ‘çokoprens almaya gitti’ derken sonrasında sağlık sorunları nedeniyle dinlendiğini kamuoyuna duyurdu.

KULÜP TÜZÜĞÜ HİÇE SAYILIYOR

Bu belirsiz altında Bursaspor yönetimi tüzüğe aykırı hareket ederek camianın tepkisini çekmeye devam ediyor. Yönetim kongre kararı almadan başkan adaylarıyla kameralar karşısına geçerek tanıtım toplantıları düzenliyor.

Olağanüstü kongre kararı alınmadan yapılan bu toplantılar hem tüzüğe aykırı bir durum oluşturuyor hem de Bursaspor başkanlık makamına yapılmış bir saygısızlık olarak kabul ediliyor.

Camia bir an önce 9 gündür kendisinden haber alınamayan başkan Recep Günay’ın ortaya çıkmasını ve istifa kararıyla ilgili kamuoyuna doyurucu bir bilgi vermesini bekliyor.


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @1616real yorumuna yanıt olarak

   Ya şerefsiz herif defolup gitsene seni kimse istemiyor niye kongre kararı almıyorsun artık bunun ucu ailene dayanacak hiçbir bursalı seni görmek dahi istemiyor herhalde hergün küfür yemek hoşunuza gidiyor

   1
   1
 1. bu ÇOKOPRENS! olayı da iyice kabak tadı vermeye başladı.
  esprinin ne yeri, ne zamanı, ne de mekanı..!

  14
  2
 2. Sevgili Bursasporlular Türk futbolunda yöneticiler kulüpleri borç batağına sürüklüyor hakemler dövülüyor tirbüncü amigolar herkesten zengin şehir takımların pek çoğu alt liglerde spor yasamız daha çıkmadı Bursaspor da son 10 yılda 70 milyon dolar değerinde takım eridi üstüne 70 miyon dolar borç yapıldı o da yetmedi taşınmazlar yenildi o da yetmedi EA RG gibi şahıslar bu kulüp e başkan oldu yahu bu ülkede kanun nizama adalete ne oluyor ey ülkeyi yöneten siyasiler bürokratlar ey muhalif grup ne iş yaparsınız ey milletin vekilleri siz mecliste kanun nizam çıkarmak için ordasınız bunca paralar harcanır iken neredeydiniz Bursaspor da en tepeden en aşşağı herkes yedi kimse suçu başkasında aeamasın yahu kimi maça bedavaya girdi kimi futbolcudan milyon dolar götürdü kimi lrei açtı başkan dan para aldı kimi başkan ile rezidans ta alem yaptı kimi futbolcu kaptan dövmeye kalktı hapis yerine aş iş itibar sahibi oldu yani Bursaspor da her taraftan leş gibi kokuyor sonra ne olucak Bursaspor yn hali eee belli değil mi hali sonra çıkıyorlar ekran kariısına AA efendi ben adayım diyor yahu onu rg gelmeden yapsaydın veya ne yüzle çıkıyorsun herkesi kulüp ten menfeate alıştıtan sendin Musa Sow a müzmin sakata 800 bin dolar verildiğine kimseyi inandıramazsınız tıpkı tim matavz a 1.8 mılyon dolar verildiğine inanmadığı gibi yani soy soy dur çünki kanun nizam yok ahlak yok bilgi yok sevgi saygı yok

  9
  1
 3. Sayın recepgunay kongire kararil sukulubun önünü ac arkadaş buisin vebalivar birbaskan istifa etti zaman kongire kararı alır siz neyi bekliyorsunuz kardeşim takım düştü bumu baskanlikbumu bursasporluluk sen bu kulübe ihanetettin çok büyük suçlusun yazildeyilmi senin yaptiyin işbu beni istemiyorlarsa bursayi terkederim hemen birak

  8
  7
  1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Yok lan, 10 gün oldu daha ortada yok. Eve de gitmiyomuş. Karısı falan çok merak ediyo. Ayvalık’tan şişme bota pinip Yunan adalarına, ordan da Atina’ya falan ‘Vın’lamasından korkuyolar. Bizim Recep herşeyi yapar diyor karısı. Geçen gün karısına bile dava açmış. Çoraplarını yıkamadı diye.

   3
   2
 4. Bursaspor’u batirdiniz nebekliyorsunuz bukadar adam utanmaz olmaz kardeşim takımı dusurdun ne bekliyorsunuz ozluceye başkan adaylarını cardiniz çok isyaptiniz kendinizi rezil ettiniz ordaduruyorsaniz bununadi yuzzuzluktur dedolun

  7
  8
 5. Bursaspor başkanı olmasa varlığı yokluğu kimseyi ipletmeyecek adamlar Bursaspor zırhı altında kendini gündem yapıyor.

  4
  1
 6. şu ana kadar adaylar peki kurtarıcı olarak bakmak sıkıntı gibi gözüküyor bu büyük organize gerektiren olay sanayi yöneticilerden kent birliklerinin bir kişi üzerinden toplanıp olursa yol alınır yoksa mevcutlar şu an ki drumdan farklı sonuc üretmez o acıdan recep ortaya cıksada aynı yola cıkar sonuc cıkmasada bizde gecmiş olsun derler hemide cok

 7. RECEP GÜNAY ESKİ MUDANYA SPOR KULÜBÜ BAŞKANIYDI 14 ARALIK 2023 PERŞEMBE GÜNÜ MUDANYA’ DA EROL ALABALIK RESTURANT’TA ARKADASLARIYLA EGLENİYOR BURSA SPORA ISTIFA ETDIM DILEKÇEMİ VERDIM SIMDI ARKADASLARIMLA EGLENİYOM KUTLAMA YAPIYOM DİYOR BURDAN BURSA SPOR TARAFTARLAR DUYURULUR

  1. @Mudanyalı ahmet yorumuna yanıt olarak

   Yalanını dikem lan Mudanya’lı Ağmet. Bi kere orası Erol Alabalık Lokantası değil, Erol Balık Lokantası. Senin o dediğin Alabalık’çılar Ankara yolunda Et Balık’ın arkasındaki Karapınar mevkiinde goççuum. İkincisi, Hatçe Recep’in Erol Balık’a gitçek parası olsa başkanlığı bırakıp kaçmaz. Erol Balık’ta bi lüfere kaç para yazıyollar biliyon mu sen? Hani o Mudanya Arnavutköy marinanın karşısındaki Erol Balık’ta?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu