Recep Günay: Kapatıyoruz!

Bursaspor Başkan Recep Günay, Ali Ademoğlu’nun başkanlığını yürüttüğü Bursaspor Vakfı’nı kapatma kararı aldıklarını açıkladı.

Başkan Günay, “Bursaspor Vakfı faaliyette bulunmadığından ve kuruluş amacından çıkması nedeniyle vakfı kapatma kararı aldık. Yerine Bursaspor’a katkı sağlayacak, bütün amacı kulübe katkı sunmak olan yeni bir vakıf kuracağız.

Bu vakfın üyeleri de Bursa’da bakanlık, vekillik, belediye başkanlığı yapmış, Bursa’yı yöneten Vali ve Bursa’nın değerlerinden oluşacak. Bursaspor’un ismini, gücünü kullananlardan değil, Bursaspor’a güç katanlardan bir vakıf kuracağız” diye konuştu.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Takıma destek . Bursaspor’ takıma neolur olmaz herşey yapılmalı.

  Boş muhabbetler hickimse yaramaz!!

  Takım ön planda olmalıdır.

  Bir alt Lige düştükten SONRA değil.. nokta!!

  47
  5
 2. Şampiyon Başkan İBRAHİM YAZICI bu vakıfın kurucusuydu.
  Tesisleri sattırmamak Vakfın üstüne geçirmek için.
  Recep başkanın bu yüzden Vakfı da Kapatmak istemesi çok normal.
  Öncekiler de Zaten televizyonu da kapatmışlardı, tesisleri de satmışlardı.
  Son aşama elde kala kala bir Bursaspor kaldı.
  Vay Bursasporum vay ne ellere düştün.
  ,

  20
  4
 3. Recep’e bak, ne diyor; “Eskisini kapatacaz. Yeni açacağımız vakfın üyeleri Bursa’dan çıkmış bakan, milletvekili, belediye başkanı ve vali gibi değerlerden oluşacak.”

  Yahu gırtlağa kadar b*ka batmış zavallı kulübünün vakfına neden gelsin bu adamlar? Neden çizdirsinler karizmalarını? Hem de başkan senin gibi biriyken?

  Zavallı şampiyon, kimlere kaldın sen?

  20
  13
   1. @King yorumuna yanıt olarak

    Boş yapan sensin. Gerçeği görmekten uzaksın. Durumun bahametini algılamaktan uzaksın.

    Şampiyonun düştüğü duruma bak. Toptan zavallı durumuna düştük, düşürüldük.

    Sadece kulüp değil, başkan zavallı, yönetim zavallı, takım zavallı, taraftar zavallı, yerel medya zavallı, saha zeminimiz bile zavallı.

    İn tünediğin daldan. Zannetmem ama olur a fark edersin durumun vahametini.

    9
    1
 4. sen adamsın başkan sonuna kadar dimdik duruşa devam gerçek taraftar hep arkanda dümenciler birer birer elenecek.

  17
  15
 5. Abi sizin de naptığınız belli değil yok 30 milyon dolar yok çekiliş yok özlüce etrafına dükkanlar sonra engellediler deyip zeytinyağı gibi üste çıkın!!gelen gideni arattığı yönetimlere bakarsak kulübüde kapatalım o zaman bu mantık????

  13
  8
 6. Isabetli karar.. Bence.. Botokslu ademden bu kulübe ne fayda koskoca bir hic. Hatta divan daki. Molla heyetide. Lagvedilmeli. Bakalim nerde karınlarını nerde doyurcaklar. Yemekli toplantilar oldu yasliliklarini unutuyorlar.. Kosa kosa gidiyorlar.. Bursasporum icin bugune kadar bir faydalari olmus mu. Varsa biri bana soylesin. Kapatin. Gitsin.

  13
  3
 7. Takım düşmesin destek verin destek sizin receple inatlaşmaniz yüzünden olan Bursaspor’a olacak geçen sene sanki bu haftalarda 25 puanımız vardı

  10
  4
 8. Çok önceden kapatılmalıydı ademoğlu kim yaaa ne kendisine faydası olan biri nede bursa spora. Fatih Terimle fotoğraf çektirip fotoğrafın altına da fatih hocaya teklif götürdük yalanını söyleyen kişi değil mi ALİ AY Döneminin at sineğinden biri vakfın başına ali dedesi geçirmiştir bu müptezeli

  9
  1
 9. Şuan ki Vakıfta ki yönetimi
  Gònderip yeni yònetim
  Kurabilme imkanı yoksa
  Yeni kurulacak vakfın adı
  Bursasporu Kalkındırma Vakfı
  Olabilir nacizane fikrimdir

  6
  3
 10. Bakanlık başkanlık yapmış kişilerden oluşacakmış zaten böyle kişiler bu hale getirmedi mi Bursaspor u

  6
  1
 11. Klüp A.Ş. olması için kapatılıyor vakıf ( vakıf ve dernek statüsü A.Ş.) olamaz. CAVİT ÇAĞLAR boşuna gelmedi bir ülkenin en üst düzey kupasını almış bir futbol A.Ş. yi 40milyon euro borcunu 25-30 milyon euro ya kapatıp alamasın dünyanın hiç bir yerinde Göztepe bile 55 milyon euro ya satıldı Acun hullctiyi 70 molyon euro vergiler ve paylar ile 93 milyon Euro ya %70 ni aldı vay bursa vay bir ümraniye bir pendik bir buca bir çorum parasına satılacaksın ha

  5
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu