Recep Günay: İbrahim Burkay’a ulaşamıyoruz!

Bursaspor Başkanı Recep Günay, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkanvekili İbrahim Burkay’ın kendilerine randevu vermediğini söyledi…

Aynı zamanda Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olan Burkay’la görüşmek için 3-4 kez talepte bulunduklarını ifade eden Günay, “Hem özel kalemini hem de Türkiye Futbol Federasyonu’nu aradık. Ama geri dönüş olmadı” dedi.

VAKTİMİZ DARALIYOR

Yeşil-beyazlı kulübün önündeki sorunları çözmesi için vaktinin daraldığını vurgulayan Başkan Günay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Transfer tahtasının açılması ve 3 puan silme tehlikesinin ortadan kalkması için, Bursasporlu olduğuna inandığımız İbrahim Burkay’ın bizi dinlemesini istiyoruz. Herhangi bir konuda torpil ve ayrıcalık da istemiyoruz.”

BİR GRAM SEVGİLERİ VARSA BİZİ DİNLERLER

“Avukatımızla beraber kendisiyle görüşme talep ediyoruz. Bizi dinlese, elimizdeki belgeleri incelese zaten hak verecek. Kulübümüzün haklarını savunmak için kime gitmemiz gerekiyor? Bursaspor‘la ilgili içlerinde bir gram sevgileri varsa bizi dinlerler. Bu konu ne kadar bizleri ilgilendiriyorsa onları da bir Bursalı olarak ilgilendiriyor.”

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor başkanının düştüğü duruma bak .yalvarır pozisyonda.yok ayrıcalık istemiyormuş yok bilmem ne?adam bırakıp gitmeyi de bilmiyor !artık dibin dibindeyiz!buradan çıkış paralı başkanla olur.yoksa tırt.

 1. İşte bizim milletin kafası bu kadar çalışıyor adam diyor ki bu dava benim davam değil konu Bursa spor onun davası ama bizim müptezel taraftar çıkmış Recep i kimse sallamıyor diyor Eğer birileri bir şeyi sallamıyorsa BURSASPORU Sallamıyor Recep bu gün var yarın yok

  28
  6
  1. @İsyan yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş adam aday varsa bırakacağım dedi vazgeçti.imza toplandı yine yok.bir dediği bir dediğini tutmuyor kim takar bunu?

   1
   1
 2. Camia olarak “nasıl kulüp oluruz!” çabasını bırakıp TORPİL! arayışlarına giriyoruz.
  Ulan arkadaş! sayısız imkanları olan bir şehirde bir türlü organize olamamak akıl alacak gibi değil.
  Bu kadar beceriksizlik Vallahi pesss…

  19
  6
  1. @Kaveci rıza yorumuna yanıt olarak

   Bende olsam bu yonetime birak randevu selam bile vermem hem adami istifaya davet edip sallayacaksin hemde medet umucaksin zaten şehrin yuzde 90 i sizi kabullenemiyor hala direniyorsun bide konuşuyorsun Cavit caglar ve faruk celik isi de tamamen magazinsel bence ocak ayında kongre olur ama lütfen artık eski güçsüz isimler ve bos isimler olmasin yasaklansin

   12
   19
 3. Bursaspor a ağırlığını hissettirecek , sözü geçecek başkan lazım.Örnek Cavit çağlar, Levent Kızıl gibi ahtapot gibi her yerde eli olan başkan gerekir.İbrahim Burkay kendi için TFF de Bursaspor için mı orda zaten Bursasporlu değil artı ne faydası var.Bize baba başkan lazım oda var ama yok malesef.

  16
  4
 4. burkayın geldiği yer belli amacı belli kulubü kapatıp yeni kulup kurmak kendisi başkanı dinlemez ama ali ayı dinler muhtemelen

  13
  11
 5. Koskoca Recep Günay bu!
  Ülkenin tanınmış işadamı!
  UEFA FIFA ve TFF ‘de söz sahibi!
  Bursaspor’un en karizmatik başkanı!
  Bursa’nın sevilen siması !
  Eeeeeey Burkay,
  Sen kim oluyorsun da bu büyük şahsiyete randevu vermiyorsun?

  12
  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu