Recep Günay çark etti!

Bursaspor Başkanı Recep Günay ‘Bursaspor’un yaşama şansı sıfır’ açıklamalarından sonra NTV canlı yayınına katıldı. Günay, “Bursaspor’un direkt kapanma durumu yok. Alınacak kararlarla kapanma durumuna gelebilir” dedi.

Bursaspor Başkanı Recep Günay, gündeme bomba gibi düşen ve bazı medya kuruluşları tarafından ‘Bursaspor kapanıyor’ başlıklarıyla sunulan haberlere NTV ekranlarında yanıt verdi. Günay, Bursaspor’un son 10 yılda bazı yöneticiler ve menajerler tarafından içinin boşaltıldığını söyledi.

“BURSASPOR’UN İÇİNİ BOŞALTMIŞLAR”

Bursaspor’un yanlış yönetildiğini belirten Günay, “Biz devletin bize sunduğu hukuki yollara başvurduk. Devletin ve kurumların Bursaspor’u ve kulüpleri araştırmasını istiyoruz. Bazı yöneticiler ve menajerler Bursaspor’un içini boşaltmıştır. ‘Koca çınar’ olarak adlandırılan Bursaspor Kulübü 60 yıldır ayaktayken 10 yıl içinde ne yapılmış da bu seviyelere düşmüş. Bunlar futbolcu almakla satmakla olacak şeyler değil. Burada bazı rant oyunları dönmüş Biz bunların araştırılmasını istiyoruz” diye konuştu.

“BURSASPOR KAPANMIYOR”

Ayrıca NTV sunucusunun sorduğu “Bursaspor kapanacak mı?” sorusunu da yanıtlayan Günay, sosyal medyada ve haber sitelerinde konuşulan ‘Bursaspor TFF Tahkim Kurulu’nun kararını bekliyor, Bursaspor’un yaşama şansı sıfır’ haberlerine ilişkin, “Bursaspor’un direkt kapanma durumu yok. Alınacak kararlarla kapanma durumuna gelebilir” ifadelerini kullandı.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @İnegöl yorumuna yanıt olarak

   Haklısın renk taş Recep Günay Başkan da biraz vicdan varsa Merhameti varsa Allah korkusu varsa vebal’den korkuyorsa dua edip gider şu an bu saydıklarım Recep Başkan da taşlaşmış gibi görünüyor Bursaspor’un düşmesi umurunda değil Öyle görünüyor Bursaspor şampiyon olduğunda arı kovanına çomak soktu Bugünlerde o kovanın içinde Bursa’da kimler olduğu belli oluyor o çomak Herkesin içinde acıttı �imdi İntikam alıyorlar bu kovanın içindekiler ya büyük paralar kaybettiler kim şampiyon olacak iddiasında ya da başka bir şey çünkü Bursa’da Günden güne kötü güne yaklaşan Bursaspor’a Kimse yardım etmiyor nurlarında değil seçim zamanı yaklaştıkça Belediye Başkanı atkısını omuzuna alır adaylar kimse kalkar konuşmaya oy verirsem şerefsizim 118 tane oyum var çarptım aileleriyle düşünün artık Yazık günah bir Bürokrasi Bursa bürokrasisi Recep başkanı istifa ettirmiyorsa Yazık günah kimsenin umurunda değil umrunda olmuyormuş gibi davranıyorlar acaba diyorum hani hayal ediyorum düşünüyorum arı kovanın içinde Sizler de mi varsınız bu kadar vurdum duymazsınız

   1. @Erhan yorumuna yanıt olarak

    Hala anlamiyor musunuz adamin yaptigi her açiklama ülkede gündem oluyor sürekli verdigi mesaj net bu kulübü kurtarin, sahip çikin yoksa bu gidiş kulübe kilit vurdurur demek istiyor bunu anlamamak için sagir yada akildan yoksun olmak gerek, aday çiktida mi adam çekilmeyecegim dedi şehrin godomanlari toplanip ortak aday çikarsinlar hemen bugün istifa eder zaten neden anlamak istemiyorsunuz, sanki 1.5 milyar tl sözde borcu Recep yapmiş gibi sürekli adami yargiliyorsunuz

    2
    1
  2. @İnegöl yorumuna yanıt olarak

   Malum zat sezon başından beri medya tetikciligi yapıyor. Yazıları yoruma bile kapalı. Bence de öyle bi ekip falan yok. Şimdi de bu yöntemi deniyor gazlamak için milleti.

   1
   4
 1. Recep Günay sen Bursasporun başına gelmiş bir lanetsin.kene bile senden daha merhametli ya kanını emip öldürür yada bırakır gider.ama sen kenedende beter yüzsüz herifin tekisin. düş artık Bursaspor’un yakasından Yeterrrrrrrrr

  47
  13
  1. @Texas16 yorumuna yanıt olarak

   Buna bir ton dayaktan başka şey yakışmaz

   Yüzsüz…patla vur Allah’ım vur..

   Bütün öcünü budan çıkar.. rahatlayana kadar…

   Tek Bursaspor’umuz vardı onu da bu eskiq bitirdi!

   11
   5
 2. bu adam üçkağıtçılar gibi hep bahane peşinde. anladı transferi açamayacağını şimdi nasıl kıvıracak onu düşünüyor. bu adam yüzünden Bursaspor bu seneyi çöpe atmıştır. eldeki tecrübelileri bile takımda tutamayışından dolayı takım en büyük düşme adayıdır.
  recep bey, ya istifa ediniz, ya da takımı düşürürseniz tüm borcu üstünüze alıp intihar ediniz.

  44
  5
 3. Biz senelerdir boşuna besiktasa fenere küfür etmişiz düşman diye.Şu 3 5 senede herkes neyin nolduğunu gördü.En büyük Bursaspor düşman bunlarmış.

  32
  2
 4. Recep Günay’ın NTV’de 6 dakikalık konuşmasını birkaç kez izledim.

  Bir insan ancak bu kadar bulunduğu makama yakışmaz.

  Sürekli tekrarlarla, hala karıştırdığı milyon / milyar kavramlarıyla, yetersiz eğitimi ve kendini yetiştirememiş olması nedeniyle derdini anlatmaya yetmeyen Türkçesi ile eminim tüm Bursa halkı bu adamdan utanç duymuştur.

  Ne yazık ki kendisi utanılacak durumda olduğunun farkında bile değil.

  10
  1
 5. Artık sizin açıklamalarının hiç inandırıcı değil. Bu kulübün buraya gelmesinde çalan, çırpan, haram yiyen taraftar, yönetici, başkan, futbolcu, menajer ve gazeteciler kimler varsa haram zıkkım olsun. . Biz parası ile bilet alarak gönülden ve severek gelen Bursaspor taraftarları olarak kirli işlerde payımız olmadığı için gururluyuz ve aynı zamanda sizden daha üzgünüz. çocukluk aşkımız baba vasiyeti evladıma mirasım Bursaspor ne hallere ve kimlerin eline düştü

 6. Bursa tarihinin en iyi başkanı gelmiş şehir arkasında duracağına istifa et diyor ayıptır arkadaşlar.
  Madem taraftarlar olarak çok iyi biliyorsunuz bu işleri kurun bir yönetim de göreyim.
  Recep baskan efsanedir onun yaptığının onda birini yapamadı hiç bir başkan.
  Şampiyon takima baskan olsa 5 şampiyonluğumuz daha olurdu nankörlük etmeyin.

  2
  5
 7. Bir başkan en kötü süper ligden 1.lige düşürurdu.Daha kötüsü 2.lige düşürdü Lan bu adam kulübü kapatmaya kalkıyor.Yuh , çüş,oha

  2
  2
 8. Ulan bütün Türkiye’ye rezil ettin koskoca BURSA şehrini be. Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Kendi ağzınla söyledin şunlar yapılmaz ise diyerek kapanacak diye. Hatta önümüzdeki hafta veya 10 gün içinde diyerek tarih bile verdin.

  DEFOL GİT ARTIK DEFOL GİT

  2
  2
 9. O kulübün içini boşaltan başkan yönetici menajer her kim varsa a……sını. a…..dını bursa s…….n emi

  2
  1
 10. Bence Recep Günayın açıklamaları iyi oldu gibime geliyor. Bugün ulusal kanalları takip ettim Bursaspor kapanacak diye haberleri takip ettim. Demekki Bursaspor unutulmamış belki Bursanın bakanları milletvekilleri Bursanın mülkü amirleri işadamları taraftarlar Bursa medyası bir olup Bursasporumuzu bu kötü gidişatan kurtarabilir. Bu haftaki maçada Bütün Bursa millet vekilleri Büyükşehir belediye başkanımız ilçe belediye başkanlarımızı taraftarlarımızı bu haftaki maça gelmelerinden yanayım. Bursasporumuzu daha ölmediğini bütün Ülkeye gösterelim.

  1
  3
 11. Kapatın gitsin kulübü ölmüş bir kulübü canlandırmaya çalışıp zaman kaybetmektense yeni bir Bursaspor kurup amatörden başlayarak süperlige kadar gideriz..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu