Recep Günay bütün dosyaları alıp gitmiş

Bursaspor yöneticisi Erkan Öncel, Recep Günay’ın giderken açtığı bütün davaların dosyalarını götürdüğünü söyledi.

Öncel, “Ortada trajikomik bir durum var. Bursaspor’un menfaati olacak bir yerde bizim olmamamız mümkün değil. Hukuk birimimiz, kulüp avukatlarımız var. Görevi devralmadan önce Recep Günay’la oturduk konuştuk. Davalarla ilgili bilgi verdi. ‘Dosyaları size bırakacağım’ dedi.

Nerede ne deva açıldığından haberimiz yok. Bütün dosyaları almış gitmiş. Kulübün içinde hiçbir kayıt, bilgi yok. Hukuk birimimiz onların davalara bakması için görevlendirdiği avukatı arayıp bir diyalog kurmaya çalışıyorlar. Bu dosyalarla ilgili bilgi vermeleri lazım. Dosyaları bize bırakmaları lazım ki hukuk servisimiz bu davaları takip etsin” dedi.

PEŞİNDEN GİDECEĞİZ

Kulübe yarar sağlayacak tüm davaları takip edeceklerini kaydeden Öncel, “Davalardan vazgeçtik algısı oluştu. Birisi çıktı bir tweet attı. Onun arkasından herkes bir şeyler yazmaya başladı. İşin kaynağını bilmeden, o konuyla ilgili araştırmadan birisi öyle söyledi diye öyle olacak diye bir şey yok. Bursaspor’un avantajına olacak bir şeyi bu yönetim bırakır mı? Resmen akıl tutulması. Bursaspor’la ilgili kim bilerek yanlış yaptıysa tabii ki peşinden gideceğiz. Bu dosyalara baksın diye Günay dönemindeki avukata ciddi paralar verilmiş ama bizim hukuk servisimiz bu arkadaşla bir türlü irtibata girememiş. Elimizde hiçbir belge yok. Bursaspor camiasının gönlü rahat olsun” açıklamasında bulundu.

Kaynak
Olay Medya

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adam daha iyi başkan çıkarsa bırakırım diyerek göreve geldi. Takımın en iyi 3 oyuncusunu yolladı, Özer’i takıma küstürdü istifa edicem dedi kendi sözünden döndü. 800 kişi imza topladı ve umrunda olmadı. Milleti HİÇBİR ŞEY çıkmayacak davalarla kandırdı. Takımı küme düşmenin eşiğine getirdi, basına ”Bursaspor kapanacak” diye açıklama yapıp bizi 3 büyütülmüşlere ve koca Türkiye’ye rezil etti. İstifa ediyorum dedi mektubu odaya kitledi ve kendini kaybettirip bize unutamayacağımız o çokomel diyaloğunu yaşattı.. Bursaspor’a son çiviyi bu R.G. yönetimi çakmıştır.

  86
  20
  1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Büyük olasılıkla adam dosyalar gelen yeni yönetim tarafından çöpe atılacağını duydu hepsini toplayıp götürdü zaten 2 gün önce yeni yönetim başkan vs dava takipçisi olacağız demesi şimdi ne kadar uydurmasyon olduğu ortaya çıktı 🤣 dosyasız neyi takip edecektiniz boşverin bu oyunları!

   18
   20
  2. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Süper bir yorum geçmişin hesabı elbette sorulmalıdır lakin Bursaspor bu sene 3 Lig’e düşerse ki öyle gözüküyor bunun tek sorumlusu Kahveci Recep ve avaneleridir ve burada onlar adına yorum yapan sahte veya gerçek hesaplardır hepinizi Allah bildiği gibi yapsın vebali boynunuzdadır

   20
   12
  3. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Nooldu lan Recepçi çapulcular? Hani nooldu? Alın size Recep.. Hayatta olmaz şaptan şeker, cinsini diktiğim cinsine çeker. Bu hayatın kuralı budur. Bi adam,adam değilse,7’sinde de değildir, 70’inde de değildir. Dünya’da da değildir ,uzayda da değildir. Ama bu bizim cahil cühela takımı, Bursaspor’u amigolardan kurtarmaya gelen koskoca efsane kaptanımız Sinan Bür’e hakaretler yağdırırken, hayatta cep telefonundan başka bişeyi olmayan, yeri,yurdu, işi, mesleği ve işyeri belli olmayan ve Türkçeyi bile zor konuşan Çokopirens’çi Hatçe’ye methiyeler düzdüler. Lan o’lum,ü bi adam adam olsa, ona Hatçe lakabı takarlar mı? Sinan Bür Başkana veya Levent Kızıl’a falan niye Hatçe Sinan, Hatçe Levent, ya da Ayşe Cavit falan demiyolar? Bi düşünün amk. Alın işte, dosyaları alır kaçar. Ondan sonra neymiş, Sinan Bür Ali Ay’ı kurtarmaya gelmiş. Ulan bari dosyaları kulüpte bırakın da, gelen adamlar nerde neyi takip edeceklerini bilsinler. Cibiliyetinizi öpeyim sizin ben.

   24
   14
  4. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Gel de bu adamın kötü niyetli olduğuna inanma.Recep Günay denen herif Bursaspor’u bitirmek için bilerek göreve getirilmiş bir başkan müsveddesidir.Zamanında İbrahim Yazıcı’ya dava açan da düpedüz kendisidir.

   25
   13
  5. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   Akıllı ve mantıklı hiç birşey yapmadan gitti o kadar avukat varken gidip kendi aklınca dava açmak nedir ? Koca camiayı masallarla avuttu…eeeee ne oldu şimdi bırak kadroyu güçlendirmeyi 3 tecrübeli oyuncuyu bile kovaladı…

   27
   11
  1. @obursali yorumuna yanıt olarak

   AYNEN, DOĞRU SÖYLÜYORSUN KARDEŞİM. BUNLARDA YERSEN HESABI ALGI YARATIYORLAR. SENİN AVUKATLARIN BİLMİYORMU BİLMİYOMU BUNU ERKAAANN !!!!!DAVALARI GERİ ÇEKEBİLECEKLERİNİ BİLDİĞİ İÇİN ELİNDE BELGELER OLSUN DİYE ALMIŞTIR RECEP GÜNAY.

   13
   7
 2. ARANIZDA HİÇ Mİ HUKUK BİLEN YOK YAHU??? NE DEMEK DOSYALARI ALIP HİTMİŞ??? İSTEYEN GİRER UYAP A BÜTÜN DAVALARI BULUR…. DAVALARDAN KAÇMAK İÇİN ADAM GİBİ BAHANELER BULUN…

  22
  3
 3. Bu dosyaları temin edin Recep günayla görüşün çünkü bu dosyalar Bursaspor un onuru şerefi haklarıdır yıllarıdır.Kim ne suç işlemişse cezasını çekmelidir sonuna kadar.Bursaspor un bugünkü durumu o dosyaların içindedir.Arkasını bırakmayın lütfen.Recep günay inadı bırak yaptığınız bu süreci bu yönetim devam ettirsin.Mahkeme sonuçlansın Bursaspor için herşey.

  14
  3
 4. Bursaspor camiasının gönlü rahat olsun elimizde hiç bir belge yok . Açıklamaya baakar misin hahahha.

  12
  3
 5. Ben bu Erkan Öncel e hiç güvenmiyorum. Kim bilir dosyaları ne yaptılar da bu adamın üstüne atıyorlar.
  Diyelim ki dosyaları gerçekten götürdü hakkı var mı var. Adam Bursasporu kurtarmak için başını taşın altına koydu ama değer kıymet bilmedi. Hatta sövülmedik ne anası ne bacısı kaldı.

  10
  10
 6. Recep günay bursasporu kapatmaya gelmiş böyle adamlara bu kulübü bırakırsan böyle olur Bursaspor’a hem büyük zararı veren adam

  8
  10
  1. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Bu kulübe en büyük zararı Ali deden verdi sahte Bursasporlu. Adam Bursasporu kapatmaya değil kurtarmaya geldi. Ama senin gibi çorbacı tayfası çıkarları için kulübü yok etti. Bursasporun başına gelen en büyük felaket sen ve senin gibi çorbacılar

   3
   1
 7. Yok dosyalar gitmiş, yok efendime ne söyleyeyim bilgi verilmemiş, falan da filan cart curt. Koskoca bu şehrin en büyük markası gitmiş kimse olayın ciddiyetine bile varamamış. Sadece kulüp değil tesisler de iyi durumda değil. Yahu en önemlisi ruhlar gitmiş. Ne futbolcularda inanç, hırs, azim kalmış ne de idari yönetimde plan, peoje, takip. Bu kulüpten geriye sadece kalbinin bir köşesinde BURSASPOR ateşi yanan insanlar ve her durumda menfaatsiz seven güzel insanlar kalmış…

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu