Recep Günay basın karşısına çıkıyor

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay yarın tüzük kongresi ve gündeme dair açıklamalarda bulunacak.

Yeşil-beyazlı kulüpten basın mensuplarına yapılan bilgilendirmede, Recep Günay‘ın Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde yapacağı basın toplantısı saat 10.00‘da başlayacağı ifade edildi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   Niçin, siz öcü müsünüz? Ya da olağan üstü güçleri olan biri misiniz de korkup kaçacak. Başının karşısına geçer, arsızlari takımın bu hallere nasıl geldiğini, borçları tahtayı niçin kapalı bırakıp gittiklerini, yapılandırma borçlarının son aylarının niçin ödenmediğini falan anlatır. Bizler de hayret ve ibretle izleriz!

   4
   6
  2. @Chiefofficer yorumuna yanıt olarak

   bana göre recep günay, ali ay, emin adanur ve benzerlerinin kurduğu her cümle mevcut şartlarda gürültü kirliliğinden başka bir şey değil.
   Bursaspor başkanlık koltuğu makamı kişisel anlamda çok daha büyük ve önemli özellikler istiyor…

   8
   1
  1. @radikal31 yorumuna yanıt olarak

   Resme bak. Masanın üstü gene dosya dolu amk. Sanki 2’nci Sulh Ceza Hakimi lavuk. Ulan ne çok özenmiş Savcı, Hakim olmaya be. Ama ne yazık ki ilkokul 3 terk. Gene hiç olmazsa aını falan yazabiliyo. Dosyalarda yazanları heceleyerek de olsa okuyabiliyo.

   8
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu