Recep Günay: Aday olmayacağız!

Olağanüstü kongre kararı alan Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleşen basın toplantısında konuşan Recep Günay “Yeniden aday olacak mısınız?” sorusunu “Bir daha küfür ve hakaret yemek için mi?” şeklinde cevapladı.


WhatsApp’ta Bursasporluyuz kanalını logoya tıklayarak takip edebilir, tüm haberlere anında erişebilirsiniz.

 

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Açıklanan üç adayda yetersiz güçlü aday lazım mesela Özdilek, sönmez, Çağlar, kızıl, yazıcı, bu gibi güçlü biri olması lazım

  32
  2
  1. @İnegöl yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim saydığım isimler aday olmaz. Bursaspor süper ligdeyken başkanlığın çok getirisi vardı. Başkan olan ülke çapında müthiş bir şekilde kendi reklamını yapıyordu. Düşün maç sonunda tüm TV muhabirleri seninle röportaj yapıyor. Ulusal kanallara çıkıyorsun. Ali Koç, Erdem Timur, Dursun Özbek, Hasan Arat gibi isimlerle yan yana geliyorsun. Protokolde sürekli şehrin yöneticileri ile bir araya geliyorsun. Ünlü futbolcularla görüşüyorsun. Transfer ediyorsun vs vs vs vs. Yani geçmiş dönemlerde birçok başkan kendi kişisel reklam ve egosu için başkan olmuştur. Hasta Bursaspor’lu olduğu için değil. Şimdi ise Bursaspor başkanlığının bı getirisi yok. Beyoğlu Yeni Çarşı, Erokspor gibi takımlarla yaptığım maçı kimse takip etmez. Bu takımların başkanlarını da kimse tanımaz. Başkan olacak adamın çok büyük Bursaspor aşkı olması lazım. Dağ gibi borç var. Çözülecek bir sürü dosya var. Sportif problemler var. Sıcak paraya ihtiyaç var. Var da var. Bu kadar büyük problem varken kimse taşın altına elini koymaz. Kimse yaşam konforunu bozmaz. O yüzden çıkacak başkan adaylarından hiç ümitli değilim.

   22
   2
   1. @Midyeci yorumuna yanıt olarak

    Busehirde butakimi kurtaracak bir babayiğit yoksa bırakalım Recep gunay buhale getirenlere mahkemelerde uğraşsın

    17
 2. Noldu davalar mahşere kaldı.Değdi mi koskoca kulübü oyalamaya değdi mi milleti salak yerine koymaya.Akıllısın ya TFF’ye gittiğin gün -3 puan cezası onandı.Eyvallah kimse sahip çıkmadı sen çıktın iyi mi oldu 2 gram iyiliğin dokunacaktı girdaba soktun memleketi.Geldiğin günden beri küsüp gitmeler ortadan kaybolmalar çocuk çocuk hareketler medyaya çıkıp kapanacak kulüp demeler 100 150 lira maç bileti yapmalar kendi şehrinde bu takım 1000 kişiye maç oynadı hemde haftasonu kimse senin kadar zarar vermedi bu kulübe şakşakçılarına bakma sen.Baştan aşağı boka batırdın kulübü baştan aşagı.Şimdi komple ortadan kaybolabilirsin kimse nerde bu demez.

  28
  5
 3. Ey Hatçe Recep,

  O kadar içler acısı durumdasın ki, daha da kötüsü, bunun farkında olmaman.

  Ama kabahat sende değil. Seni oraya oturtanlarda.

  Çok yazık!

  25
  6

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu