Recep Aydın müjdesi

Bursaspor’un tecrübeli oyuncusu Recep Aydın takımda kaldı.

Geçtiğimiz sezondan alacaklı bulunan Recep Aydın’a Başkan Erkan Kamat’ın alacağını ödediği öğrenildi.
Bu gelişme üzerine takımda kalması kesinleşen Recep Aydın’ın 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

35 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ZekiTimsah yorumuna yanıt olarak

   Müjdeye bak geçen senenin en kötü iki oyuncusu onur atasayar ve recep aydın takımda kaldı keşke ilk bu iki faydasız gitseydi alt yapıdan çıkan gencecik pırıl pırıl ćocuklar var bunlardan daha fazla verimli olurlar yazık böyle leri yüzünden gençlerimizin önünü kesiyoruz bu transfer politikası devam ettiği sürece işimiz zor

   1
   2
  2. @ZekiTimsah yorumuna yanıt olarak

   Transfer yapamıyorsa takımı muhafaza etmeli.hatay 2-3 sene aynı kadroyu korudu lige çıktı umutsuz olmadan gençleri kadroya adapte ederek takımı iyi bir yere getirebiliriz.hep gençlerle oynamaktan gençlerle eskileri harmanlamak daha iyi olur.bu arada alt yapıdan 3-4 genç çıksa süper olur.geçen sene Burak parladı bu sene Ali parlar yada başka gençler parlar.biz sonuna kadar destek verelim yeter.SONUNA KADAR DEĞİL SONSUZA KADAR BURSASPOR…

   1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Ne Seleznovu be kardeşim geçen sezon yerden kalktımı da bu sezon oynayacak.Ayrıca ülkesinde birtakım ilede sözleşme yaptı.

   2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

    Seleznov Ukrayna da bir takımla anlaştı. .. Bonservis ini para verip getirmen lazım. .. Hadi bonservis ini para verip getirmen gerekir. . Getirirmisin. ??? Bilip bilmeden yazıyorsun renkdaşım. .. Araştır istersen. ..İnan Ali ile bitirmeyi isterim sezon u. …

    18
    5
     1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

      Cahillik okumamazlık zor be kardeşim. .. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuşsun. . Seleznovun bir takımla anlaştığı 2. 3. Gün önce basında yazıldı. .. Her halde küçücük beyinciğin anlayamamış. ..Ben seni aydınlatayım dedim ama senin küçücük beynin istemiyor. . Kalasın cahil ce. .Şey Kalasın sağlıcakla diyecektim. ..

      2
      1
       1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

        Renkdaşım .. Benim sorunum kişilerle değil. . Hele seninle hiç değil. . Benim derdim BURSASPOR ile dir. . Yaşım gereği sana saygı duyarım. .. Ve senide kişilere saygılı olmaya davet ediyorum. . Nasıl yazarsan ben de sana öyle yazarım. ..

        2
        2
       2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

        Renkdaşım benim derdim kişilerle değildir. . Hele seninle hiç değildir. .. Öyle yarım akılla diye hitap ediyorsun seni saygılı olmaya davet ediyorum. Nasıl yazarsan bende öyle yazarım. ..

        2
        2
 1. Recep aydın ve diğerleri katki yapacaktir.
  Başkanin ilk icraati kadrodaki tecrübeli oyunculari elde tutmak olmuş. Mantıklı bir hamle . Keşke eskidende böyle ayağimizi yorganiniza göre uzatsaydik hep.
  Ali ay dönemindeki transferlerin yüzde 90 ı karavanaydı.

  58
  1
 2. Hayırlı olsun kulübümüze
  Onurdan daha faydalı bir isim
  Bide şu yapılan ödeme ne kadar
  Yeni sözleşme için kaç paraya anlaşıldı
  Maddi kaynagı nereden buluyor Başkan
  Borç mu olacak bu konularda da şeffaf olunsa
  Daha iyi olur kanımca güven ortamı oluşur
  Şehrin destegi artar

 3. Müjdeler!- 1. Kappa- Formalara olan borç ötelenmiş süper yani veresiye kitabı biraz daha kabarmış 2. Recep- kalmış veresiye defteri biraz daha kabarmış vs vs şimdi kaynak arayışı başlar Stad çim turuda yapıldı! – eminim Burak Kapacak satılırsa FB’ye 10-14 milyon gelecekmiş 10 gelirse diğer 4 milyonun peşini bırakmıyacağız diye yazanlar var artık emin ellerdeyiz herhalde açıl tahta açıl!

 4. En gereksiz adamın parasını ödemişler. Ya gördüğüm en boş futbolculardan biri bir tane futboldan anlayan adam çıkıp şunu gönderin gitsin demez mi yazık verilen paraya

 5. Aslinda bir takimda 8 veya 10 tane kaliteli ve tecrübeli oyuncular olsa yanlarina gençlerden koyulsa her türlü iş yaparlar örnek forvette paixo ve mehmet akyüz , 10 numarada jorquera , özer , stoperde chedjou kalmak istedi ama mesut almadi kanatlara serdar özkan , ayuk osmanlıdan , kappel altaydan 8 numarada , önlibero , sağ bek , stoper ve kanatta oynayan shehu , 8 numara burak altiparmak yeter di artardi yanlarina gençleri koydun mu ilk 6 ya bence garanti oynardik

 6. Geçen seneki performansına bakarak ilk 11 oyuncusu olarak başarılı gormüyorum ancak 60. dk sonrası hamle yapmak adına takıma katkı verebilir.

 7. Recep istikrarsiz bir oyuncu. En iyi oynadigi maclarda bile maksimum 30 dakika sahada ismini duyuyorsunuz. Surpriz goller atmak disinda bir katkisi olmadi. Bursaspor’un boyle 3. sinif oyuncularin ayagina bakmasi aci verici. Polyannacilik yapip kendimizi avutmaya gerek yok, ne Recep, ne Serdar ne de Ozer super lig seviyesinde futbol oynayamiyor artik. Bunlar PTT liginde bile sadece bazi maclarda fark yaratabilen topcular. Yazik bize.

 8. armayı agzı sulana sulana öpen ve sonrada ihtar çeken bazısı halledilip geri dönen bu topcuları bu taraftar nasıl sevecek bagrına basacak ben sevmem kesinlikle bir takımda oynuyosan güvenecen tff liglerinde 26 takım 8-10 aydır ödeme yapmadı ama hic bir topcu kalkıp ihtar cekmedi g itmedi sabredip bekledi.şimdi bu yorumuma haksızsın diyenler sonrada içlerinden adam haklıymış diyecekler iyi düsünün bak bursaspor mahalle takımı degil…..

 9. bu sene takımın kozu olur özer serdar özkan ve recep aydın asist ve gollere iyi bakın ali akmanda en az 15 gol atıcaktır çağatay yılmaz da forma şansı bulacaktır kubilay ile burak kapacak satılır…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu