Recep Altepe’den Bursaspor’a ziyaret

Eski Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe kulübümüzü ziyaret etti.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen ziyarete kulübümüz adına Ekip Liderimiz Emin Adanur ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Rahmi Maral katıldı.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kovun şu üçkağıtçı koca kafayı ne geldiyse bu şeref yoksunuyla bölükbaşı yüzünden geldi bide hala utanmadan geliyor yüzsüz Bursa’yı yedi bitirdi klübün anasını ağlattı pişkinliğe bak Çek ellerini üzerimizden.

  164
  33
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Arkadaslar şampiyon başkan ne kadarda sevmesemde şampiyonlukta payı vardır az çok onun için her günahın bir tövbesi vardır yaptıysa bı günah Allah Tevbe nasip etsin ama yaptıysa kulaktan dolma sözlerle kimseyi damgalamayalim

    6
    36
  1. @Zorba yorumuna yanıt olarak

   Utanmadan hala hangi yüzle ziyaret edebiliyor!? Türkiye’de siyasetçi olucaksin! Bursaspor’un çöküşüne zemin hazırlayan en büyük aktörlerden birisi utanmadan,bok fırtınası çıkarttığı takımı ziyarete mi gelmiş bir de!???

   68
   14
  2. @Zorba yorumuna yanıt olarak

   Recep Altepeye hakkım HELÂL Değildir.
   Stad yerinde yapılacak deyip.
   Koca bir şehri kandırmıştır.
   Recep Altepe bir gece de neden belediye başkanı görevinden alındığının hesabını versin ilk önce.
   Hangi Recep den Bursaspor’a fayda geldi ki bugüne kadar.

   124
   20
   1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

    Bilader adam niye hesap versin zateb hırsız onu görevden alanlar niye hesap sormuyor çünkü ucu kendilerine çıkıyor. Bunlar ülkeyi talan etti hala doymadı belki acaba bişiler kaldı mı diye gelmiştir sırtlan suratlı adamlar

    32
    3
 2. sokmasınlar bu uğursuz altepeyi tesislere bursaminda bursasporumunda mahvolmasinda payi cok büyük

  98
  16
  1. @Fx Bs yorumuna yanıt olarak

   Sayın Altepe alinur aktaşdan 100 degil 100.000 kat daha Bursasporludur. Hataları vardır fakat Bursadporluluğundan hiçbir Şüphemiz yoktur.

   8
   28
 3. Görevden alındın. Yani bir nevi kovuldun. Pişkinlik böyle bir şey her halde. Sordun mu emin başkana klüp niye bu durumda diye. ? Sordun mu takımın borcu niye nasıl bu hale geldi diye. ? Elbet bu büyük camia küllerinden doğacak tır. Bakalım siz de küllerinizden doğabilecekmisiniz. ?

  78
  21
 4. Başkanım tabiki sen geleni çevirecek konumda değilsin. Bazen Bursasporumuzun hatırına bazi istenmeyen kişi ve durumalarada katlanmak zorunda kalıyorsun eyvallah. Lakin şu şahsın Bursasporun etrafında dolaşması pek hayra alamet değil. Yani resimdede sanki düştünüz elime der gibi gülmüşsün. İnşallah kazanan Bursasporumuz olur.

  60
  12
 5. BARCELONA gelecek dedi BORÇ DAĞLARI GELDİ.

  STAD SÜPER dedi hala İNŞAAT BİTMEDİ

  Şehrin en güzel manzarası olan ULUDAĞ,ULUCAMİ,HANLAR BÖLGESİNİ UCUBE DOĞANBEY TOKİLERLE KATLETTİ.

  T2 HATTI İLE ŞEHRİ DOĞU-BATI DİYE BÖLDÜ.ONLARCA ESNAF İFLAS ETTİ,ŞEHİR HALA YALOVA YOLUNDA ÇİLESİNİ ÇEKİYOR.

  Lütfen zarar verenelri çevrenize yaklaştırmayın.

  850 MİLYONA YAKINBU BORCUN MÜSEBBİBLERİ BUNLAR.

  16
  2
 6. Bu takım ne çektiyse Recepler’den ve Aliler’den çekmiş, birileri de hâlâ bunlara izin veriyor tesislere girmesi için. Yazık.

  16
  1
 7. Şimdi eski stadımızın oraya Suriyelilerle dolu bir park yaptınız.En temiz duyguların anıların katıldınız.

  14
  1
 8. Bunda utanma suratı yok mu yıktınız düşürdünüz ayranla pastayla kulüp yönetmeye çalıştınız.Özlüce tesislerini yıkmaya mı geldin.Rozetci Recep

  14
  1
 9. Bugün Bursaspor’un bu hale gelmesinin baş mimarı kendisi. Etmediği kötülüğü bırakmadı. 2013 seçimlerinde Hayri Yazıcı’yı seçtirmemek için ne gerekiyorsa yaptı. Stadyumu mahvetti. Var ya bu adamın yatacak yeri yok. Görevden niye alındığı ve kimlerle ilişkisi olduğu da malum. Kapıda karşılayıp fotoğraf vermek bile büyük ayıp. Hayatımda kimseden bu kadar nefret etmedim.

  13
  2
 10. Şehrin en güzel yerinde ki stadımızı talan etti bu herif. Önce dediler hatıra tribünü kalacak sonra hatıra falanda bırakmadılar. Zamanında yapılmış Türkiyenin en iyi parklarından biri olan Kültür Park ın yanına çayır çimen alan yapıp adına da Millet Bahçesi dediler. Ulan sizin olmayan be…zi eşekler …..in. Devasa parkın yanına hiçbif halta benzemeyen koyun otlağı gibi mera yapıp adına millet bahçesi dediler. Stadımızın yıkılışında ve yok edilişinde emeği geçen herkesin e…nı s…yim. Yaptılar çadırdan tenteden bir stad o da bitmiyor allah bitmiyor, uğursuz stada geçtik geçeli tepe taklak çöktük. Keşke paramız olsa da kendimize 25.000 kişilik yeni bir Atatürk Stadyumu yapabilsek. Arena arena dediler bi s..ke benzemedi

  13
  1
 11. Alın şu insan müsvettesini ordan. Herşeyin sorumlusu, bu kulübün bu hale gelmesinde Recep bölükbaşı hainiyle beraber baş mimar. Bu adamı değil kulübe almayı, asın gitsin. Yüzyılın en büyük düşmanlarından. Uzak dur bu camiadan.

  12
  1
 12. Umarım bu ilk ve son gelişin olur
  Sayın Altepe çekin ellerinizi
  Bursasporumuzun armasından
  Bu kulüp siz olmadan da
  Ayaga kalkmasını bilir😉

  11
  1
 13. Alacaklarını tahsil etmeye gelmiştir kesin buna da borç vardır avro dolar altın derken buna da gümüş veririz

  10
  1
 14. Altepe Bursaspor’u kendine borçlandırmış deseler inanın hiç şaşırmam.. bu adamdan herşey beklenir

  10
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu