Raşit Barışıcı ve Recep Günay iş birliği mi?

Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Raşit Barışıcı'nın mevcut başkan Recep Günay'a yönetim kurulu listesi ve kongre sonrası için bazı sözler verdiği iddia edildi.

13 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamadığı taktirde ise 20 Ocak Cumartesi günü aynı yer ve saatte gerçekleştirilecek olan Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli, İdari ve Mali Genel Kurulu öncesi dikkat çeken iddialar gündeme geldi.

Sinan Bür ile Bursaspor Başkanlığı için yarışacak Raşit Barışıcı‘nın Recep Günay tarafından açılan davaların takibi için Günay‘a kulüp tarafından bir avukat ve Özlüce‘de bir oda tahsis edeceği belirtiliyor.

Barışıcı‘nın yönetim kurulu listesinde Günay‘ın da onay verdiği veya vereceği isimlerin olacağı iddia ediliyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mantıklı bir yaklaşım. Kamuyu ilgilendiren bütün işlerde süreklilik önemlidir. Yönetimler geçicidir fakat yapılacak iş ve işlemler, projeler devamlılık ister. Başarıların gelmesi için, projelerin yönetimlere göre yarıda birakilmadan devamlılığı sağlanmalıdır. Recep G.baskani sevmeyebiliriz fakat geçmişle ilgili yapmak istediği bu hamle, araştırma değerlidir. Su an ki sportif başarı veya başarısızlığa engel bir durum değil. Keşke önceki yönetimler de kendilerinden önceki yönetimleri araştırıp sorgulamayı yapsaydı. Yeni seçilecek yönetimle bu konuda birlikte çalışmalarında ne sakınca olabilir ki.

  36
  8
   1. @İbo yorumuna yanıt olarak

    Bu adam recep ve tayfasını burada aylardır savundu. Bu hatçe recep davalarla ayakta uyutuyor diye yazdım kaç kere küme düşeriz yazdım bu recepin daha önce mudanyaspor başkanlığında yaptıklarına bakın yazdım bu arkadaşda bana aptal yazdı. Gördük şimdi kim aptalmış bu kişi gerçekten ya aptal yada bu recep yönetiminden birilerinin yakını

    1
    1
   2. @İbo yorumuna yanıt olarak

    Hayır kardeşim, ben takımı Süper ligten 1.lige, oradan da 2.lige düşüren, hatta az daha 3. Lige dusürmekten kıl payı kurtulanlara hesap soracak olan cesur yürekli gerçek BURSASPOR taraftarıyım kardeşim.

    11
    2
  1. @Krc yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim Burası adliye sarayı mı? Recep gitsin davaları adliye koridorlarında takip etsin. Bu herif başkan olduğundan beri Bursaspor kulübünde futbol konuşulmuyor. Sadece davalar ve davacılar konuşuluyor. Sıktı artık. Yeni yönetimin acilen saha içine odaklanması ve bu takımı kümede bırakması gerekiyor. Raşit Barışıcı hâla bu Hatçe’ye matçe’ye Özlüce’de dava takip odası falan filan vermeyi düşünüyorsa komik duruma düşer ve kongreyi direk kaybeder. Burda yazıp çizen Recep yancılarının ve trollerinin hiçbiri zaten kongre üyesi değil. Oy kullanacak olan aklıselim Bursaspor üyeleri zaten bunlara gerekli cevabı kongrede verecek ve Büyük Kaptan Sinan Bür farklı şekilde başkanlığa seçilecektir. Hem belediye, hem de BTSO çevreleri de Sinan Bür’e güvendiklerini ve bu güvenin tesisi halinde kendisine geniş çaplı maddi yardım yapabileceklerini de iletmişler. Hatç çok meraklı ise, Sinan Bür’den rica etsin, büyük Kaptan onun için Bursa Cumhuriyet Başsavcısı’nı arar ve Uluyol’daki Adliye Sarayında Hatçe’ye belki küçük bi oda tahsis ettirebilir. Ara sıra gidip avukatçılık ve hakimcilik oynasın diye. Özeniyo adamcağız. Haklı.

   10
   20
   1. @Yüksel yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim, eski defterlerin kurcalanmasi sizi de rahatsız etmiş gibi. Yoksa takımı borç batağına sokan, tahtayı kapatan ve taşınmaz mallara el koyanlar la bir alakanız mi var? Eski yöneticilerin yaptıklarını araştırmak her yönetim ve başkanın önceliği olmalı. Takımın, futboldaki başarısızlığı Vakifköy patentli kardeşlerimizin ve teknik kadronun işi. Mahkeme işleriyle ilgilenince, mi takım başarısız oldu. Başkanlar ne zamandan beri sahada futbol oynuyor? Kendini 1.derece sorumlu hisseden başkanlar elbette kulübün başarısı için mesai yapar. Tabi ki arkasında bir pisliği yoksa. Yeni seçilecek başkan ve yönetim kim olursa olsun, R.G. yönetimiyle fikir alış verisinde bulunmalıdır.( Açılan davalarla ilgili)

    10
    4
  2. @Krc yorumuna yanıt olarak

   Bakın Kayserispor da eski yönetimleri mahkemeye gönderdi. Kulüpler borç içinde. Borçlar ancak bu şekil kapanır. Kongre üyesi olarak aday değil davaları destekliyorum. Raşit Barışıcı davaları destekliyorsa oyum ona.

   14
   2
 2. iSTER SEVIN iSTER SEVMEYIN rECEP BASKAN KESINLIKLE YONETIMDE OLMALI YOKSA ACILAN DAVALAR KAPATILACAK.SİNAN BUR BUNUN ICIN ADAY OLDU.ALİ AY DESTEKLIYOR VE DAVALAR KAPATILSIN DIYE.OLAN BURSASPORA OLUYOR RECEP BASKANA BU KONUDA GUVENIN.SİNAN BUR KESINLIKLE BIR PLANLANMIS PIYON OLARAK GELİYOR.BURSASPORU DUSUNEN YOK

  18
  7
 3. camia bu kadar dağınık, ne istediğini ve ne yapacağını bilmez haldeyken ne olsa boş.
  ortak akıl ve ortak aday çalışmaları çok önceden başlamalıydı.
  bursa da karşılığı olan. sermaye ve siyasetin güvenini alıp şehrin kaynaklarını kulübün kasasına yönlendirecek adamı çoktan bulmalıydık.
  ona görevi süresince destek olacağımızı ve hiç bir işine karışmayacağımızın sözünü verip ikna etmiş olmalıydık.
  Bursaspor cek!-cak! larla vakit kaybedemez.
  Bursasporun işi mevcut yönetim ve adı geçen adaylarla olmaz.
  mevcut medya ve taraftarın varlığında aklı başında bir başkan Bursaspora gelmez.
  neden gelmeyeceğini zaten benim gibi herkes biliyor.

  özellikle alt yapılarda çok yaşanır,
  HOCASI, oğlum ne bu hal?
  FUTBOLCU, hocam ne yapayım top gelmiyor.
  HOCA, oğlum o gelmiyorsa sen ona git.

  şunu aklımızdan çıkarmayalım. bizi kurtaracak olan BENİ SEÇİN’ diyen değil.
  bizim ayağına gidip, BİZİM BAŞKANIMIZ OL! dediğimiz ADAM kurtarır…
  demedi demeyin…

  8
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu