Ramazan Keskin’e teklif yok!

Bursaspor ile sözleşmesini fesheden ve Eyüpspor ile Arabam.com Konyaspor'un talip olduğu iddia edilen Ramazan Keskin'e şu ana kadar bir teklif yapılmadı.

Bursaspor yönetimi bu gelişmeler üzerine Ramazan Keskin ile görüşmeleri sıklaştırarak takımda kalması için teklifini yaptı ve beklemeye geçti.

Bursaspor‘un altyapısından yetişen Ramazan Keskin, yaklaşık iki hafta önce yeşil-beyazlı kulüple olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmişti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geri gelmesini bırak şu haberlerin çıkması bile çok büyük hata,yıllardır sakatlanıp tüm sezonu yatarak geçiriyor kötü günde hemen bir açık bularak kaçıyor biz peşinden mi koşuyoruz ayıptır

  94
  1
  1. @TÜRK yorumuna yanıt olarak

   Sakatlıktan sonraki maçlarda oldukça iyi göründü.kalırsa faydalı olur. Ama ısrar etmenin anlamı yok. Büyük kayıp sayılmaz. Zira yerini dolduracak bir genç çıkabilir.

   19
   5
  2. @TÜRK yorumuna yanıt olarak

   Bu konu geçtiğinde kaç kere yazıldı. Ama yönetim anlamıyor . Bir kere evden kaçan kız geri alınmaz . Geri alınsa da artık psikolojik olarak hem rahat etmez , o evde huzurlu olmaz hem de aile bireyleri arasında Ona karşı soğukluk olur . EĞRETİ durur . Bu durum bu arkadaş için de geçerlidir .
   Hem biz bu kadar düştük mü ki sanki MESSİ imiş gibi KAÇIP GİDEN bir futbolcunun resmen peşinden koşturuyoruz . CANAVAR gibi gençler var . Zâten gerçekçi olalım bu sezon çıkamayız . Bâri ONURUMUZU koruyalım .

   31
   7
 2. Yıllardır bu kulüpte kendini biraz bile gelistiremedi. Gram katkı sağlayamadı. Ne bekliyordu bütün kulüpler peşinden koşacak mi? Ustelik kronik sakat. Yoldan adam cevirsen onun bile kondisyonu son 10dk koşmaya yeter. Bunun yerine hoca çıkıp oynasa o bile bunun kadar sahada kalır yan pas yapar. Tamamen gereksiz futbolcu.

  13
  1
 3. Sevgili Bursaspor’lular taraftar olmanın en önemli göstergesi çıkarsız sevmektir forma giymek ise takimina bağlılığın en güçlü göstergesidir eskiden amigo yaşar ve amigo fiko vardı sonra amigo emin oldu her dönemde tirbunlerde amigo bir veya iki kişiydi şimdi her tirbunde 2 şer 3 tane amigo kuleci ve bunun yanında tirbun liderleri dernek başkanları ve tirbunculer danışmanlar oluştu amigo yaşar in amigo fiko nün evleri arabaları hiç olmadı en fazla deplasmana otobüs yaparlar kendi harcliklari çıkardı şimdi ise amigolar aldı başını yürüdü evet amigoluk hiç kolay değildir ama Bursaspor da rant çıkar elde etme adına amigolar tirbun liderleri hemde genelde bir kaç mahalle ağırlıklı topluluklardan oluştuğunu tüm Türkiye biliyor zaten Bursaspor da güçler dengesi her açıdan tek kutuplu ağırlık li lonca güç yerine çıkar düzeni oluştu plan yok program yok akıl yok dürüstlük yok sonra neden böyle olduk hiç bir basın mensubu da bu konulara değinmiyor ne sis yanmasın ne kepab ondan bu hale geldik Bursaspor da Rahmetli başkandan sonra hangi başkan işinde veya sosyal hayatta yada ülkenin herhangi bir zemininde başarısı faydası var yada gücü asla olmayan birşeyleri kuklaydilar kukla olarak kalacaklar bir kısım şunu der yok ya RB da şu iyiydi yok AA para verdi ya kardeşim AA alman ya da yüksek lisans yapmış biri aptal değil ve iyi niyetli asla değil di o da plan ne ise onu uyguladı AA YÇolak Bursaspor un son 10 yılın 4 ünde vardı yediler içtiler Bursaspor u ince ince planlayıp bu hale getirdiler tüm şehirde izledi

  12
  1
 4. Gelmesin diyenler net Bursaspor dusmani. Profesyonel hayat feshetmis olabilir istedigi teklifi alamamistir veya burada hakettigi ilgiyi goremedigini dusunmustur ne var bunda. Siz dagda magarada falan mi yasiyosunuz hic mi hayatinizda kurumsal hayat gormediniz.

  7
  33
 5. Süper lig zaten hayal 1. Lig bile zor senin için anca orta sıra takımda yedek olursun . Menajerin kim bilmem ama onun gazına gelip boyunu aşan liglerde oynama hayali ile artistik yaptın sonuçlarına katlan bakalım

  5
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu