Ramazan Keskin şoku!

Bursaspor'da Sepahan maçında ayak bileğine darbe alan ve mücadeleye devam edemeyen Ramazan Keskin'de bağ yaralanması tespit edildi.

Çekilen filminde bilekte kırık meydana gelmediğinin görüldüğü açıklanırken, genç kramponun ayağının üzerine basmakta güçlük çektiği kaydedildi.

Ramazan Keskin‘le ilgili son durum akut problemin sona ermesinin ardından 1 haftalık sürecin geçmesiyle netliğe kavuşacak. Genç futbolcu Afyon kampına götürülecek ve tedavisine orada devam edilecek.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçmiş olsun, olur böyle şeyler oynadıkça tecrübe kazanacak,
  Tecrübe kazandıkça da kulübe daha da faydalı olacak,
  Ortasahada ben Ramazandan ümitliyim.

  30
 2. O bu sene benve orta sahımıza banko oynaması gereken bi kardeşimiz ramazan inşallah kısa sürede düzelir

  26
  1
 3. Alt ligde olup yine en kötü kadronun bizde olması çok kötü ya.Erzurum Akhisar yaptikları takviyelerle ki yine yaparlar süper lige dönuceğiz mesajını veriyor.Bizde her fırsatta bu ligde misafiriz diyoruz bu kadroyla misafir bile tutmazlar ligde.Sepehan maçıni izledim hadi gencler tecrube vs eksik ama hırs istekte yoktu 3 pası üst üste yapamayan bir takıma sahibiz bakalım lig baslayınca insallah korktuğum gibi gelen giden 3 lemez

  14
 4. Ulan ne çıt kırıldım gençlerimiz var.Orada burada sürteceklerine biraz adam olup kendilerine baksalar bu kadar kolay sakatlanmazlar.senelerce amatör liglerde oynadım hem de şimdi ki gibi çim saha falan değil,bildiğin toz toprak çamur iki sefer ayak parmaklarımızı kırdılar;ağzımızı açmadık atel’le sağlamına sarıp acıdan içimize ağlayıp çıkıp oynadık.ama nerede şimdi ki gençler hepsi nane molla hepsi’nin canı tatlı vallahi yazık ellerindeki’nin kıymetini bilmiyorlar.

  4
  8
 5. Geçmiş olsun Ramazan kardeşim sana ihtiyacımız var en kısa dönemde sahalara dönmen temennisiyle
  Transfer tahtasının en aşağıya ağustosun ilk günleri açılması gerekli,Gazişehir de popeon,segbefia,kerim avcı gibi oyunculara kulüp bul denmiş bu oyuncularla acilen anlaşılmalı!!!

 6. Geçmiş olsun,ALLAH CC.Acil şifalar versin.Hepiniz lazımsınız bu sene şahlanışınız olmalı gençler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu