Ramazan Keskin “Bana hain diyenlere…”

Bursaspor işe olan sözleşmesini fesheden Ramazan Keskin sosyal medya hesabı instagram’dan bir paylaşımda bulundu.

İşte o paylaşım;

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sana söyleyecek sözüm yok Ramazan.Bela da okumayacağım,başarı da dilemeyeceğim.Yönetim sana yanlış yapmış olabilir.Ödemelerini almamış,geç almış olabilirsin.Ama sakat geçirdiğin yılların hatırına ,bu zor günlerimizde bir yıl daha yanımızda olsaydın kahraman olurdun.Şimdi benim gözümde bir bit yavrususun.

  163
  6
  1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

   Kendi gerçekliğini yaşamaya gidiyomuş. Diktirsin gitsin be ya. Hörcez bakalım kandi gerçekliğini. Çıkabilecği en yüksek kariyer, PTT 1’de Bandırmaspor olur. O da, 65’ten sonra belki oyuna girer.

   20
   1
 2. Sadece hasbelkader topa vurabilen birisin gittiğine seviniyorum.Her topçu zamanı geldiğinde gider ama böyle değil.Sana emek verip yetiştiren bir camiaya bu yapılmaz.Kayip degilsin, vasat bir topcusun hepsi bu..

  98
  4
 3. 3 senede arka arkaya 10 maç oynamamışın kal demişler gitmişsin bu halde vicdanını rahatlatmak için açıklama yapıyorsun seneye kimse seni hatırlamayacak beddua da etmicez küfürde etmicez değmezsiniz günaha girmeye.Allah çarsına pazar versin bir daha Bursasporla yolun kesişmesin inşallah.

  56
  5
 4. Valla kardeşim sen dünkü çocuksun ki bu takımda zaten tercih edilmeyen ve bu takıma hiçbir şey kalmamış oyuncuların başındasın şimdi ben şöyle bakarım bu takım olmasa sen zaten yoktun kimsede seni alıp oynatmadı ki iyi olsaydın şuan 2 lig düşmüş bir takımda direkt oynardin olmasan da oluuuur olmasan da oluuuur

  18
  1
 5. Takımı Küme düşüren futbolcular tek tek kaçtı.
  Bir de haklıymış gibi bıdı bıdı yapıyorlar.
  Sen haini kralısın.Bir Bursaspor taraftarı olarak hakkım sana haram zıkkım olsun.
  Küme düşmemizde kimlerin payı varsa ve kaçıp giddiyse yüzleri gülmesin.

  14
  1
 6. Sadece ekmeğinin peşindeysen arka planda başka hesapların yoksa, yolun açık olsun başarılı olmanı dilerim…

  8
  39
 7. İşte bu Bursaspor’dan futbolcu gittimi hain damgası yapıştırmak çok kolay zamanında kulübün parasını harvurup savuranlar elini kolunu sallayarak ve gittiği her yerde itibar görürken gencecik çocuklar hayallerinin peşinden koştugu zaman hain damgası vurmak çok kolay elin yabancı topcusu parasını alamadığı zaman şikayet ettimi adam haklı profesyonel futbolcu bizim çokluklar yaptımı vatan haini olarak yakıştırma yapmak çok kolay herkes kendi hayatını Yaşar lütfen biraz saygı selamlar

  6
  4
 8. HAİNSİN Tabii,çünki örnek aldıkların var,volkan,ozan,Serdar,burak gibi.Madem burada yetiştin BURSASPOR’umuzu bu hallere düşürmede seninde payın var kalsaydın ve BURSASPOR’umuzu çıkaraydın da HAİN olmadığını ispat edeydin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu