Ramazan ile görüşmek istedik ama…

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz sözleşmesini fesheden Ramazan Keskin hakkında açıklamalarda bulunurken oyuncu ile görüşmek istediklerini ancak geri dönüş alamadıklarını ifade etti.

Forma göğüs sponsorluğu lansmanında konuşan Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan BanazBursaspor her ne kadar büyük bir marka olsa da bu sezon ikinci ligde mücadele edeceğiz. Bu konularda eleştirel bir düşüncede yaklaşmak istemiyorum.

Geçtiğimiz sene A Takımda yer alan oyuncular ile sorun yaşıyorsak genç oyuncular ile bunları yaşamamız normal diye düşünüyorum. Ramazan gibi altyapımızdan çıkmış bir oyuncumuzun bizim ile beraber yol almasını isterdik. Böyle bir yönteme başvurmamasını beklerdik.

Bizim elimize gelen bir tebligat şimdilik yok. Herhangi bir alacağı bulunmuyor. Yaşanan süreç parasal değil. Ramazan ile arkadaşlarımız neler olduğu konusunda temasa geçmek istediler ama bir geri dönüş olmadı. Tüm süreç menajeri ve avukatı ile yürüyor. Biz yapmamız gereken adımları atıyoruz.” dedi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Zaten bu kulübe gelen her başkan oyuncularla görüşmek istedik ama kelimeleriyle boş yapa yapa ne oyuncular gitti ne oyuncular geldi. Koskoca kulübe Başkan oluyorsun oyuncuyla iletişim bile kuramıyorsun ama koskoca taraftar senden başarı bekliyor.

  33
  50
  1. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   Bırakın gitsin ya, Ramazan futbolcu muydu sanki. O futbolcuysa biz taraftar olarak Messi’ydik. Ondan daha iyi anlıyoruz futbolu.

   25
   8
  2. @Asparuh16 yorumuna yanıt olarak

   bu zor zamanda adamı ısrarla başkan getirdiler bıraksan adam koşa koşa gidecek hala koskoca kulüp kafasında bir kitle var o eskidendi kardeşim şuan koskoca kulüp değiliz bitik kulüp artık lakabımız başkan buluyorsa öp basına koy ben olsa belediye baskanı yerinde hic ugrasmam ne halt yiyosalar yesinler derim zaten kayyuma gider adam 40 trilyon para hibe olarak verdi hala küfür yiyor valla yaranılmaz iğrenç nefret ettiğim bir taraftar kitlesi var bursasporda

   94
   6
 2. Süper ligde olsak bu kaçan gençler Bursaspor tarafından ya ttf 1 lige yada 2 lige kendilerini geliştirsinler diye gönderileceklerdi.ramazan hariç heralde kazık kadar oldu yaş 23 gelişmedi .şimdi bu 18-29-20 yaşındaki gençler Bursasporu beğenmiyor tff2 de diye.işte bu durum insanı üzüyor yoksa para kazanacaksa gitsin.

  21
  1
 3. bursaspora senelerdir bir şey veremedin kaç senedir hep sakatsın vefa borcunu ödemeden gittin hainsiniz işte

  17
  2
 4. Bos is sanki ismail ali akman bir ust ligte cekip gitmedimi takimin temeli bozuk curuk bosuna yorumluyoruz laf olsun torba dolsun bu kafalara cok normal haraket ne haleri varsa gorsunler ne yirtinalim bosuna beter olun

 5. Ramazan denilen bu yetenek yoksunu arkadaş eğer amatör kümede ilk onbir oynasın, ben de bir şeyden anlamıyorum diyeceğim…Sanki bir halt yemiş gibi, kaç senedir yata yata büyüttü bir taraflarını…her maç tribünden yediği kötü sözlerin haddi hesabı yok… Alacağı kalmamış,sakat diye diye bütün sezon yatmış…sonra da sözleşme fesih..HADİ CANIM SEN DE….

  3
  1
 6. Başkan Ramazan ı hiç aradın mı ? Arkadaşlar değil de sen mi arasan acaba , ne dersin ? Hani derler ya dıdısının dıdısı olmasın…

  2
  9
 7. Yıllardır bi menejerlik şirketi kuramadilar..Alt yapıdan çıkan oyuncular elini kolunu sallaya sallaya gidiyo

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu