Ramazan ameliyat oldu

Prof. Dr. Burak Demirağ'ın gerçekleştirdiği sol diz ön çapraz bağ rekonstriksiyonu ameliyatı olan Ramazan Keskin’i Başkan Mesut Mestan, Sportif direktör Selçuk Erdoğan ve Teknik Direktör Yalçın Koşukavak operasyon geçirdiği Medicana Bursa Hastanesi’nde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen operasyonun ardından Bursaspor Kulübü Doktoru Gökhan Özhan şunları söyledi; “Ramazan Keskin‘in ameliyatı gayet başarılı geçti. Ameliyat kadar önemli olan sportif rehabilitasyonuna da hemen başladık. Amacımız Ramazan‘ın en az eskisi kadar iyi bir şekilde sahalara dönmesi. Ayrıca operasyonu gerçekleştiren Prof. Dr. Burak Demirağ‘a da teşekkür ediyorum.” Genç futbolcumuz Ramazan Keskin’e geçmiş olsun diyor en yakın zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz.”

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. sakatlanma pahasına topu kaptı burak kapacağa verdi o topta son saniye golü oldu…bize böyle tekmeye kafa atacak canıyla kanıyla mücadele edecek adamlar lazım..geçmiş olsun ramazan kardeş….

  2. Gemiş olsun acil şifalar olsun kardeşimize
    An itibari ile satılan bilet 263 adettir BÜYÜK BURSASPOR taraftarı acaba taraftar mefeat den aş dan iş den kumar dan ne zman uyanıp da taraftar olduğunu hatırlayacak eyy büyüklük stadyumda 3 milyonluk şehride 8 bin kişi ile olmaz hoca ya o kadar sallayıp laf söyleyeceğimize bir dönüp kendimize bakalım

  3. Ramazan evladım geçmiş olsun.Cenab-ı HAKK CC.Acil şifaalar versin.İnşaallah tez döner bizleride sevindirirsiniz.

  4. Fotoğrafa bakınca tüm şahısların mesleği hakkında %90 tutarlılığında tahminde bulunabilirim ama Yalçın Koşukacak hariç; teknik direktör gibi durmuyor.?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu