Raif Balkan’a Bursaspor camiasından destek

Bursaspor tribünlerinin sevilen isimlerinden Raif Balkan'a Bursaspor Kulübü geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kanser tedavisi gören Raif Balkan için paylaşımda bulunun Bursaspor Kulübü “”Tribünlerimizin sevilen ismi Raif Balkan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, eskisinden de güçlü döneceğine inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Raif Balkan için Bursaspor camiasında birçok geçmiş olsun paylaşımında bulunuldu.

 

 

 

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Allah şu mübarek Ramazan ayı ve Kadr gecesi hürmetine bütün hastalarımıza şifa, dertlilerimize deva, borçlularımiza da edalar versin ! AMİN.

    39
  2. gerçek bursaspor sevdalısi kardeşim benim.daha çok güzel günlerimiz olacak birlikte.bursaspor,sen, ben hepimiz diren ve hayatı sevmeye devam et kardeşim tekrar geçmis olsun dualarımız seninle.

    27
  3. Çook geçmiş olun kadeşimize. Mubarek Kadir günü Allah’ıma en içten duam şudur ki, hem Raif Balkan’a, hem de tüm hastalara Allahım acil şifalar versin. Onları çoluklarına çocuklarına ve ailelerine bağışlasın. Amin ya rabbim, ya resul Allah.🙏🙌

    16
  4. kardeşimi tanımam etmem ama samimi yüzü ve renktaş kardeşliğimiz var rabbimden acil şifalar diler bir an önce türbünlerdeki yerini almasını dilerim şu mübarek günlerde inşallah dualarımız yerini bulur iyileştiğin haberini duymak için sabırsızlanıyorum o gülen yüzün solmasın kardeşim

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu