Psg’den Paul Le Guen mesajı

Dünyaca ünlü Fransız Kulübü Paris Saint-Germain, Bursaspor'un Fransız hocası Paul Le Guen'in doğum gününü resmi twitter hesabından kutladı.

S Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy bu mesajı şöyle değerlendirdi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ondan sonra da diyoruz ki çok şanssızız, ah almışız..Arkadaş, önce insan gibi davranmayı öğreneceksin.Paul Le Guen e yapılanlar çok çirkin.Biz maalesef medeni olmayı öğrenememişiz.Hoca başarısızsa, ya istifa eder,ya da görevine son verilir, adam haliyle sözleşmem var diyor; buraya gelirken Lig1 yorumculuğunu bırakıp geldi, Dersin al tazminatını teşekkür ederiz. 1 ay öncesine kadar türkiyenin en iyi teknik direktörü dediğimiz adamı yerden yere vuruyor, küfürler ediyoruz.Dediğim gibi ya devam ya tamam dersin böyle hocayı milletin eline verirsen, çok ahh alırsın.Hoca adam gibi adam, sabah akşam çalışıyor, gevşek ve çirkef de değil.Biz bundan sonra dışarıdan iyi hoca falan getiremeyiz…Happy birthday Le guen;joyeux anniversaire a Le Guen..

  82
  5
 2. Unutma Ali Ay,350 milyon borcu yapan 3 yönetimin 2 sinde siz vardınız..birinde 2.başkan,diğerinde,hâlâ başkanlık yapıyorsunuz.bu borcu bahane ederek,Başkanlığı düşünen insanlara gözdağı veremezsin.buna hakkın yok,bu borcun içinde sizinde katkınız çok.tam tersine Özür dileyip,Başkanlığa aday olmayacağınızı açıklayıp,yerinize gelecek kişilere her zaman destek vereceğim açıklamasını yapmak zorundaydınız.Ama ben sizin derdinizi tahmin edebiliyorum.Kulübe verdiğiniz paraları geri almanın peşine düştünüz.onun için koltukta israr ediyorsunuz.

  19
 3. Bursaspor kim kurumsallaşma kim zaten bunu yapabilmek için insan olmak yeter bi insanın doğum gününde kutlanmaz mı kocaman bir ayıp

  12
  1
 4. Başkan ve yönetime sorun bakalım kurumsallaşma ne demek nasıl olunur ? Biliyolar mı hatta onlar futbol adına neyi biliyolar bi anlatsın karşıdan tam bi futbol cahili gibi duruyolar

 5. İyi hoca veya kötü hoca. Klüp adamın niye doğum günü nü kutlamaz ki. Ayıp hemde çok ayıp. Futbol cuların Kayseri yi yenip doğumgünü hediyesi verirler. 3 puan en güzel hediye olur inşallah. Hep destek tam destek.

 6. Kötü bi sonuç gelsin açıklama belli : le quene mutlu yıllar diler hayatının geri kalanında başarılar dileriz diyecekler ve 8jk Şenol gittiğinde le queni getirecek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu