Protokol bak protokole

Timsah Arena'da oynanan karşılaşmaya ilgi büyüktü.

Taraftarın da büyük ilgi gösterdiği mücadeleyi TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı-AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Vali Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursaspor Başkanı Mesut Mestan’la birlikte izledi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mesut Mestan,a helal olsun.demekki kulüp iyi yönetiliince ,şehrin dinamikleride,taraftarda,sanayicide destek oluyor.dahada iyi olacağız.bakın süperlige çıkalım,Mesut Mestanla çok büyük reklamsponsorlukları ve daha büyük destekler gelecek.

  87
  14
 2. Bu resmî görünce Otoparka karşılık 2 Adet Harfiyat Döküm sahası vereceğini açıklayan birileri geldi Aklıma !!!

  11
 3. İbrahim Burkay neden alkışlamıyor acaba , biri mikrofon tutsa da birileri şu soruyu sorsalar Alinur aktaş ve İbrahim Burkay a siz hangi takımı tutuyorsunuz diye bütün Bursasporlular merak ediyor.İbrahim Burkay ve Alinur diyor ki ben mi yaptım bu kadar borcu bize ne ya, biz mecburmuyuz Bursaspor a yardım etmeyi demekteler zaten soğuk davranışları ve hareket mimiklerinden belli… sonuç ortada.

  6
  17
  1. @1963 yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim bende videosu var alinur aktaşın atayım sana alkışlıyor mu alkışlamıyor mu bırakın artık siyate dem vurmayı

   5
   2
 4. Sevgili Bursasporlular BATI tirbünü dolduğu an biz yine süperlig in şampiyon adayı oluruz şu şehirde o tirbün dolmalı zaten güney,doğu yu sevdalılar dolduruyor işin diğer gücü maddi yönü de Batı tirbünü dolmalı bu arada yönetim kurulu bazı maçlarda eski futbolcuları davet etmeli ve destek olanları da onure etmeli bu camia nın güçlenmesi için güzellikler yapılmalı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu