Prosinecki’den Bursaspor açıklaması!

Benim hakkımda çok şey yazılıyor” diyen Hırvat hoca “Bursaspor ile görüştüm ama tüm bunlar 3 ay önce oldu” dedi.

Haberde Türkiye basınında çıkan iddialara göre Prosinecki Azerbaycan Milli Takımı ile Kuzey İrlanda karşısında son kez takımın başında olacak ve sonra Türkiye’ye giderek Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay’la buluşacak denilirken. Azerbaycan basınına açıklama yapan Prosinecki bu haberleri yalanladı. Tüm dikkatinin milli takımın Kuzey İrlanda maçında olduğunu açıklayan Prosinecki “Ne diyebilirim ki? Ben 20 gündür milli takım ile birlikteyim ve kimseyle görüşmedim. Şu anda tüm dikkatimizi Kuzey İrlanda ile oynanacak maça verdik” ifadelerini kullandı.

Prosinecki sözleşmesinin sonuna kadar milli takım direksiyonun başında olacağını söyledi tecrübeli hoca “Azerbaycan milli takımı ile birlikte güzel başarılar elde ettik. FIFA klasmanında yükselişe geçtik. Ben buraya geldiğimde tabloda 136. sıradaydık. Şimdi ise 79. sıradayız. İşimizin devamını getirmek istiyoruz” dedi.

Prosinecki daha önce Bursaspor’dan teklif aldığını doğrularken “Elbette, bir kaç ay önce Bursaspor’dan teklif almıştım. Ama bu teklif artık geride kaldı” dedi. 

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu