Profesyonellik böyle bir şey!

Tecrübeli file bekçisinin bağlı olduğu İngiliz menajerlik şirketi görüşmeler esnasında bir yetkilisini Bursa’ya göndererek bilgiler toplattırdı.

 

Bursaspor’un yabancı transferindeki ilk ismi olan İngiliz kaleci Scott Carson’ın gelişindeki ayrıntılar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Geçen sezon Premier Lig’de orta sıralarda yer West Bromwich forması giyen tecrübeli file bekçisinin Bursaspor’a transferinden önce bağlı bulunduğu İngiliz menajerlik şirketinin alışkın olmadığımız bir yöntemi devreye soktuğu öğrenildi.

 

Olumlu bilgiler verdi

 

Menajerlik şirketinin görüşmeler esnasında bir elemanını Bursa’ya yollayarak şehirdeki yaşam koşulları için araştırma yaptığı ve İngiliz file bekçisini bu konuda bilgilendirdiği bildirildi. Bursa hakkında Carson’a çeşitli bilgiler veren şirket görevlisinin olumlu izlenimleri de tecrübeli kalecinin yeşil beyazlı renklere bağlanmasında önemli rol oynadığı gelen haberler arasında.

 

Olay.com.tr

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu