Preud’homme Sutter ile görüştüklerini doğruladı!

Michel Preud’homme’un bugün Belçika basınına yaptığı açıklamada muhtemel bir geri dönüşün sinyalini verdi. ” Tom ile geçtiğimiz günlerde temasa geçtik.  Şuanda üç değişik profilde forvet oyuncusuna sahibiz ancak bir forvet transferi seçeneklerimiz arasında bulunuyor. Tom bizim sistemimizi bilen ve kolayca uyum sağlayabilecek bir oyuncu. Genç bir forvet adayındansa, Sutter daha mantıklı bir tercih görünüyor” şeklinde konuştu.

Takımda birden fazla forvet oyuncusu olmasının iyi olacağını söyleyen Preud’homme, ” Eğer Tom gelirse, mutlaka oynamak isteyecektir. Şuanda Leandro formda, Sutter’de gelirse birçok pivot forvete sahip olacağız. 4’ünü de aynı anda sahaya sürmem mümkün değil ancak önümüzdeki günler bize nelerin olduğunu gösterecek”, şeklinde konuştu.

Bursaspor’da fazla forma şansı bulamayan Sutter’in, ocak ayı sonuna kadar maaşı ödenmezse serbest kalabileceği konuşuluyor.

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu