Pozisyon penaltı değil

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman, Bursa maçında çok tartışılan penaltı pozisyonuyla ilgili VATAN’a özel açıklamalar yaptı. Veli’nin yerde kalmasını “Bana göre penaltı değil” şeklinde yorumlayan başkan, bu itirafıyla kendisine ‘İşte örnek insan’ dedirtti. Gelecek adına umut dolu mesajlar vermeyi de ihmal etmeyen Orman, konu yelpazesi oldukça geniş sohbette Beşiktaş’ı 7/24 yakından takip eden arkadaşımız Erdal Cömert’e şunları söyledi:

“BANA göre penaltı pozisyonu penaltı değil gibi. Ben öyle gördüm, hakem de başta öyle yorumladı ama yan hakemin ısrarı ile penaltıyı verdi. Ben gördüğümü dürüstçe söyleyecek kadar onurlu bir insanım. Bugün gördüğüm doğruyu söylemezsem, yarın yanlışı söylemeye hakkım olmaz.   ‘MANİDAR?KARAR!’ AMA Necip yerde kaldığında hakem Bursa atağını durdurmayıp, top bize geçip atağa kalktığımızda ve gol ile sonuçlandırdığımızda da ‘Oyunu durdurdum ve sağlık ekiplerini çağırdım’ demesi manidar. Lehimize dönen pozisyonu resmen aleyhimize çevirmeyi başardı.

 

Milliyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu